Göç Zamanı Adlı Yeni Dizi için Geri Sayım Başladı

admin

Star TV

23 Aralık 2015

Göç Zamanı Adlı Yeni Dizi için Geri Sayım Başladı

Heyecan ile beklenmekte olan Göç Zamanı adlı dizi yeni yılın en başarılı yapımlarından biri olacak gibi gözüküyor. Oldukça kuvvetli bir hikayesi olan dizide Vahide Perçin, Cennet rolünü canlandırarak izleyenleri ile buluşacak. Yılmaz karakteri ise Talat Bulut tarafından canlandırılacak. Profesyonel ve başarılı oyuncu kadrosu ile sıkı bir senaryoyu birleştirecek olan dizinin yakın bir zamanda Star TV’de yayınlanması bekleniyor.

Mardin’de çekilen dizi, Adana ve İstanbul’da devam ediyor. Zengin ve doğal kent görüntülerini içerecek olan sahneler, usta yönetmen olan Veli Çelik’in yorumlarıyla ve Makedonyalı görüntü ustası yönetmeni Dimo Popov’un eşsiz tecrübeleri ile ekranlara getirilecek. 90 kişilik dev bir set ekibi ile çekilen dizi zaman zaman 6 adet kameraya kadar çıkan çekim teknikleri ile görsel bir şölen yaşatacak.

Vahide Perçin, Rolünü Canlandırabilmek için Ders Aldı                 

Dizide yer alan oyuncuların giydikleri kıyafetler ise ünlü moda tasarımcısı olan Bahar Korçan tarafından titizlikle hazırlanıyor. Mekanlardaki grafitiler ise Turbo (Tunç Dindaş) tarafından yapılıyor.

Vahide Perçin, Mardin’de yapılan çekimler için altı ay halı dokuma dersi alan ünlü oyuncu, çekim öncesinde dokuma işçiliğini genel kavramları ile öğrendi ve dizi çekimleri sırasında gerçekten halı dokuma işlemlerini kendisi yaptı. Adana, Mardin ve İstanbul’da çekilen dizi, çocukları ile birlikte hayat mücadelesi veren bir kadının hayatını konu alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz