Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel Aşkı Ortaya Çıktı

28 Aralık 2015
Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel Aşkı Ortaya Çıktı

Güneşin Kızları adlı dizi ile milyonlarca kişinin beğenisini toplayan Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel arasında büyük bir aşk yaşandığı belli oldu. Hande Erçel’in kendi kişisel Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraflar hayranları tarafından büyük bir ilgi gördü. Instagram fotoğraflarının altına mutlu olduklarını belirten kısa açıklamalar yapan ünlü çift, dizinin gidişatından da mutlu olduklarını belli ettiler.

Reyting sıralamalarında düşük sonuçlar elde etmeye başlayan dizilerin bu tür aşk dedikoduları ile gündeme geldiği günümüzde ise bu ikilinin arasındaki aşkın oldukça samimi ve gerçek olduğu düşünülüyor. Bunun sebebi ise Güneşin Kızları dizisinin mevcut olarak başarılı reyting sonuçları elde etmesi oluyor.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

1991 doğumlu olan ünlü oyuncu Halil Akkant Lisesi’nden mezun olduktan sonra ilgisini tam olarak oyunculuğa yöneltmiştir. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda sahnelerde yer alan oyuncu aynı zamanda müzik grupları ile birlikte bateristlik ve gitaristlik kariyerini de geliştirmeye devam etti. Farklı dizi ve film projelerinden sonra Muhteşem Yüzyıl adlı dizideki Şehzade Cihangir karakteri ile beğeni toplayan oyuncu şu an Güneşin Kızları dizisinde yer alıyor.

Hande Erçel Kimdir?

Çılgın Dershane Üniversite dizisinde Meryem karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hande Erçel, İzmir’de doğmuştur ve 21 yaşındadır. 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivalition of the World adlı güzellik yarışmasında 2.’lik elde etmiştir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz