Gökçe’ye tepki çığ gibi büyüyor! Danla Biliç, Uras Benlioğlu ve diğerleri…

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Mayıs 2020

Gökçe’ye tepki çığ gibi büyüyor! Danla Biliç, Uras Benlioğlu ve diğerleri…

SPOT: Şarkıcı ve söz yazarı Gökçe’nin sosyal medya fenomenlerini hedef alan ifadeleri magazin dünyasında yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. “Tuttu Fırlattı” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken genç sanatçının Twitter hesabından paylaştığı sert söylemler sosyal medya fenomenlerini ayağa kaldırdı. Gökçe’nin sosyal medya fenomenlerini hedef alan sözlerine Uras Benlioğlu’nun yanıtını ardından Danla Biliç ve Burak Altındağ’da cevap verdi.

Sosyal medya fenomeni olarak içerik üretiminden popüler olan ve yüksek kazanç elde edenleri eleştiren şarkıcı Gökçe attığı Tweet’teki ifadeler ile tepkileri çekti. Kendi eğitiminden bahsederek hak ettiği yerde olmadığından şikayet eden sanatçı, “Güzel sanatlar sanat yönetmeni mezunu, piyano eğitimi olan, iki dil bilen, Şahika Tekand Tiyatro mezunu, 2 sene şan eğitimi alan ve 2 sene reklamcılık yapan bir insanım.” diyerek kendini tanıttı. Ardından 20 yaşından beri sahnede olduğunu belirten güzel yıldız takipçilerine kutu açma, küfür etme ve makyaj videosu çekme tavsiyesi verdi. Bunların daha değerli olduğunu söyleyen Gökçe’nin sözlerine hızla tepkiler büyüdü.

Gökçe’nin Tweet’inin ses getirmesinin ardından sosyal medya fenomenleri kendilerini eleştiren sanatçıya bir bir cevap verdi.

İLK YANITI URAS BENLİOĞLU VERDİ

blank

Televizyon dünyasında başarılı işlere imza attıktan sonra Youtube kanalı açarak içerik üretmeye başlayan Uras Benlioğlu, şarkıcı Gökçe’nin sözlerinin ardından kendi sosyal medya hesabından yanıt vermeyi tercih etti. 14 yıl boyunca Türkiye’nin en iyi habercileriyle çalıştığını vurgulayan Benlioğlu, ödül alan birçok belgeselde imzası olduğunu belirtti. Kendi eğitimi ve kariyerinde yaptığı çalışmalardan söz eden Benlioğlu sözlerini “çok iyi kutu’ açarım” diyerek eğlenceli bir şekilde bitirdi.

BURAK ALTINDAĞ’DA YORUMSUZ KALAMADI

blank

Sosyal medya hesabından eğlenceli içerikler paylaşmasıyla tanınan Burak Altındağ Gökçe’nin attığı Tweeti’de tiye amayı ihmal etmedi. Sosyal medya fenomeni hikaye bölümünden şarkı Gökçe’yi sert bir dille eleştirdi. Altındağ Gökçe’nin popülerliği kavuştuğu Tuttu Fırlattı şarkısına gönderme yaparak “Zaten çok tutmuş şarkılara orijinallerine benzer Türkçe sözler yazın, daha değerli’ demiş mi? Demediyse çok samimiyetsizce” ifadelerine yer verdi.

DANLA BİLİÇ’TE SESSİZ KALMADI 

blank

Burak Altındağ’ın hikayesinin ekran görüntüsünü alarak kendi sosyal medya hesabında paylaşan makyaj videolarıyla ünlenen Danla Biliç, “İstediği değeri göremeyen de fenomenlere sallıyor, bu da yeni moda” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz