Hadise’den duygulandıran Acun Ilıcalı paylaşımı! Dostum diyebildiğim…

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Mayıs 2020

Hadise’den duygulandıran Acun Ilıcalı paylaşımı! Dostum diyebildiğim…

O Ses Türkiye’nin güzel jüri üyesi Hadise patronun doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. TV 8 kanalının sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve ünlü popçu Hadise sanat camiasında yıllardır süren dostluklarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 10 Ekim 2011 tarihinde O Ses Türkiye macerasına birlikte başlayan Acun Ilıcalı ve Hadise programın 10. sezonunda hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

O Ses Türkiye programının yolculuğuna Murat Boz, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Hadise’nin jüri üyeliği ve Acun Ilıcalı’nın eğlenceli sunumuyla başladı. Zaman içerisinde jüri koltuğuna birbirinden ünlü isimlerin gelip gitmesine rağmen başarılı popçu Hadise yerini korudu. Sık sık Acun Ilıcalı’nın esprileriyle takıldığı Hadise içten kahkahası ve sempatik tavırlarıyla yıllar boyunca izleyicinin gönlünde taht kurmayı başardı.

Kendisi de 16 yaşında Belçika’da bir yarışma programına katılarak sanatçılık kariyerine başlayan ünlü sanatçı jüri koltuğunda otururken anılarını anlatarak yarışmacılarla empati kurmayı başarıyor. Acun Ilıcalı’nın şampiyonluk konusunda tiye aldığı Hadise 6 yıllık bekleyişin ardından 2017 yılında Dodan Özer ile şampiyonluğu tatmayı başardı. Şampiyonlukla birlikte Ilıcalı’ya cevabı veren güzel sanatçı sürekli kendisiyle uğraşan Acun Ilıcalı’nın doğum gününü kendi sosyal medya hesabından kutlamayı atlamadı.

“İYİ Kİ DOĞDUN ACUN!”

blank

Acun Ilıcalı’nın her projesinde akla gelen ilk isim olmayı başaran ünlü popçu Hadise Survivor’un Birleşme Partisi ve Survivor Bayram Özel çekimlerine görüntülü konuşmayla bağlandı. Eğlenceli ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerini gülümseten ünlü popçu Hadise sosyal medya hesabından ünlü televizyoncunun doğum gününü kutladı. Ilıcalı ile dostluklarına vurgu yapan Hadise,“Uzun yıllardır seninle aynı proje içinde olmaktan mutluluk duyuyorum. Sen dostum diyebildiğim nadir insanlardansın. İyi ki doğdun Acun!” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı’nın doğum gününü kutlamasının ardından O Ses Türkiye çekimlerinde ikilinin atışmalarından kesitlere yer veren Hadise “Ve Acun’la yıllardır nasıl anlaştığımızın sırrı” yazmayı ihmal etmedi.

blank

İlk videoda Hadise’nin O Ses Türkiye’de birinci olacağı yarışmacıyı Dominik’e götüreceğini belirtmesi üzerine “başımızın üzerinde yeriniz var” ifadelerini kullanan ünlü televizyoncuya Hadise, ” Ben size sormadım ki ben götüreceğim” yanıtını verdi. İkinci videoda ise; Acun Ilıcalı’nın “Hadise benimde kaybettiğim oluyor” sözünü Hadise, “Sen kaybetmeyi kabul etmiyorsun. Ardından yeniden maç yapıyorsun” şeklinde cevapladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz