Gonca Vuslateri Şebnem Bozoklu Sayesinde Konservatuvara Girmiş! İşte Çılgın Oyuncunun Kariyeri…

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Gonca Vuslateri Şebnem Bozoklu Sayesinde Konservatuvara Girmiş! İşte Çılgın Oyuncunun Kariyeri…

Son günlerde ünlü şarkıcı Hakan Altun’la yaşadığı aşkla gündeme gelen Gonca Vuslateri aslında oyunculuk yeteneği tavan yapmış biri. Bu yeteneğin konservatuvara girmesine ise Şebnem Bozoklu vesile olmuş!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, son günlerde meşhur şarkıcı Hakan Altun’la yaşadığı aşkla gündeme geldi. Aslında oyunculukta az rastlanan cinsten bir yeteneğe sahip olan Vuslateri, genelde çılgın hareketleri, şaşırtan demeçleri ve doğallığıyla haber oluyor. Her şeye rağmen oyunculukta istediği noktaya gelmeyi başaran Vuslateri’nin eğitim ve kariyer yolculuğuna bir göz atmaya ne dersiniz?

Şebnem Bozoklu Sağolsun!

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu sadece yakın arkadaşları Enis Arıkan ve Ezgi Mola’ya değil hiç tanımadığı birine de ilham olmuş. Şebnem Bozoklu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin önünde kaldırımda oturan ve hali hiç iyi görünmeyen Gonca Vuslateri’yi görmüş. Bozoklu, neyi olduğunu sormak için yanına gittiğinde konservatuvar sınavına hazırlanamadığını anlatan Vuslateri’yi bir sürpriz bekliyordu! “Ben oyuncuyum, seni çalıştırabilirim” diyen Bozoklu, Vuslateri’yi evine götürdü ve 45 dakika içinde sınava hazırlayıp kazanmasını sağladı!

Gonca Vuslateri, yıllar sonra “Beyaz Show” için bir video çekerek Şebnem Bozoklu’ya şakayla karışık teşekkür etti. Ne diyelim, herkese bir Şebnem Bozoklu lazım!

Aliye’de Oynadı!

Gonca Vuslateri

2004 yılında başlayan fenomen yapım “Aliye” dizisinden Gonca Vuslateri’nin de yolu geçti. Nejat İşler’in canlandırdığı Deniz’le hayli gergin bir sahnesi olan Vuslateri 16 yıldır hiç değişmemiş!

Yine Aynı Projedeler!

Canım Ailem

Gonca Vuslateri irili ufaklı pek çok dizide şansını denedi. Ama şeytanın bacağını yine Şebnem Bozoklu ile beraber kırdı! 2009-2010 arasında yayınlanan “Canım Ailem” dizisi hem Şebnem Bozoklu’yu tüm ülkeye tanıttı hem de Gonca Vuslateri’yi seyircinin fark etmesini sağladı.

Küçük Sırlar Onu Da Meşhur Etti!

Küçük Sırlar

2010’da yayınlanan “Küçük Sırlar” Merve Boluğur, Birkan Sokullu, Burak Özçivit, Kadir Doğulu, Ecem Uzun gibi pek çok ismi hafızamıza kazıdı. Yıldız fabrikası dizinin hayatımıza kattığı karakterlerden biri de “Ceyla” rolüyle parlayan Gonca Vuslateri’ydi!

“Ne çektin be”

Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri’yi kariyerinin zirvesine çıkaran iş şüphesiz “Yalan Dünya” oldu. Gülse Birsel’in aynı oyuncuya iki karakter yazma tutkusunu gerçekleştiren Vuslateri, canlandırdığı Eylem ve Vasfiye Teyze karakterleriyle komedi yeteneğini ispatladı. Vuslateri, özellikle Vasfiye Teyze ve “Ne çektin be” repliğiyle fenomene dönüştü.

Hala Çok Etkileyici!

Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri, 2016-2017 yılları arasında oynadığı “Anne” dizisinde tüyleri diken diken etti. Vuslateri, çocuğunu çöpe atan Şule karakterini bile anlamamızı sağlayan oyunculuk gücüyle tartışmasız bir şekilde yeteneğini kanıtladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz