Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’ın Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi İfşa Oldu! Kimse Bunu Tahmin Etmiyordu

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan’ın Sır Gibi Sakladığı Sevgilisi İfşa Oldu! Kimse Bunu Tahmin Etmiyordu

Gönül Dağı dizisi ile fırtınalar estiren Berk Atan’ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun kalbini kime kaptırdığı ise herkesi çok şaşırttı.

gönül dağı-berk atan

TRT’nin en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı şüphesiz bu sezonun en fenomen yapımlarından biri. Sıcacık ve eğlenceli hikayesi ile tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Gönül Dağı, reyting listelerini de adeta altüst ediyor. Gönül Dağı’nın başrolünü Gülsim Ali ile paylaşan Berk Atan, dizi ile birlikte kariyerinde aldın çağı yaşamaya başladı. Daha önce Her şey Yolunda, Güneşin Kızları, Dayan Yüreğim, Cennet’in Gözyaşları gibi projelerde izlediğimiz 1991 doğumlu Berk Atan şimdilerde özel hayatındaki gelişmelerle magazin dünyasının gündeminde.

Ünlü Influencer ile Yaşadığı Aşk İşte Böyle Ortaya Çıkmıştı

gönül dağı-berk atan

Yakışıklı oyuncunun, Instagram fenomeni ve influencer Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Selin Yağcıoğlu, sosyal medyada yanlışlıkla Berk Atan’ın ona attığı “Aşkım hislerimi anlatıyorum sana” mesajını paylaşmıştı. Sevgilisini ifşa ettiğini fark edince hemen hikayesini kaldıran güzel isim, yine de bu haberin hızla yayılmasına engel olamadı. O zaman bu haber sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşse de birbirlerini Instagram’dan takip eden ikiliden bu dedikodular ile ilgili bir açıklama gelmemişti.

Tatil Fotoğrafları Ele Verdi

Gönül Dağı’nın çekim programındaki boşluktan fırsat bulan Berk Atan kendini Çeşme’ye attı. Yakışıklı oyuncu, tatilden bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşarak “Canım Çeşme” diye de not ekledi. Binlerce yorum ve beğeni alan ünlü oyuncunun takipçileri çok geçmeden aşk iddialarını güçlendirecek bir ayrıntı yakaladı. Selin Yağcıoğlu’nun da Berk Atan ile aynı zamanda Alaçatı’dan bir poz paylaşması dikkatlerden kaçmadı. Henüz çıkan bu aşk iddialarıyla ilgili hiçbir şey demeyen ünlü ikiliden bir açıklama duyacak mıyız merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz