Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Yaşananlara Dayanamadı: Yöneticilere Beddua Etmeden Duramadı!

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Yaşananlara Dayanamadı: Yöneticilere Beddua Etmeden Duramadı!

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram hesabında sadece kendi hayatını ya da eğlenceli storyler değil; sinirlendiği ve isyan ettiği anları da paylaşıyor. Hayvanlara eziyet edilen bir videoyu kendi Instagram hesabında paylaşan güzel oyuncu bunun sorumlularına ve gerekli hayvan koruma yasasını çıkartmayan sorumlulara beddua etmeden duramadı. Keşke herkes Ezgi Mola kadar duyarlı olsa!

Ezgi Mola

Ezgi Mola’nın ne kadar iyi bir hayvan dostu olduğu herkes tarafından biliniyor. Evinde kedi ve köpekleri olan Ezgi Mola’nın her ne kadar temizlik takıntısı olsa da; çocuğu ve dostları olarak gördüğü hayvanlarını evin içinde hiçbir şekilde kısıtlamıyor. Zaten güzel oyuncu temizlik yapmaya bayılıyor! Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Safiye karakteri kadar hastalıklı bir takıntıya sahip olmasa da; Ezgi Mola’nın tüm arkadaşları ve sevgilisi Mustafa Aksakallı güzel oyuncunun ne kadar temiz olduğunu biliyor.

blank

Ezgi Mola Sonunda İsyan Etti!

Ayrıca Ezgi Mola, sadece kendi evinde de değil arkadaşlarının evine gittiğinde de ilk iş olarak mutfağa giriyor ve mutfağı temizliyor. Bu takıntısından vazgeçemeyen Ezgi Mola, bazen beraber yaşadığı Mustafa Aksakkallı’ya da dünyayı dar ediyor. Sık sık Instagram hesabından sevgilisinin temizlik takıntısını ifşa eden Mustafa Aksakallı geçtiğimiz hafta Ezgi Mola’nın bitmeyen temizliğinden bıkınca set çalışanlarının Ezgi Mola’yı sete çağırmasını talep etmişti!

blank

Ancak Ezgi Mola sadece temizlik takıntısıyla değil eğlenceli ve duyarlı kişiliğiyle de tüm sosyal medyayı sallayan bir kadın! Instagram hesabından sadece eğlenceli anları değil; isyanını da dile getirmeyi ihmal etmiyor. Ezgi Mola önce Hayvanlara eziyet edilen bir videoyu kendi Instagram hesabında paylaştı. Ardında da bunun sorumlularına ve gerekli hayvan koruma yasasını çıkartmayan sorumlulara beddua etmeden duramadı; “Bu insan görünümlü sapıklara ceza vermiyorsunuz ya! o yasaları çıkartmayanlar da bunu yapalar da umarım hepiniz yaşattıklarınızı yaşarsınız!”

Benzer Haberler

Kerem 23 Mayıs 2021

Keşke tüm sanatçılar bu kadar duyarlı olsa. Bu tepkiyi hayvanseverlik olarak yorumlamayın. Düşünün bir hayvana karşı şehvet veya şiddet duygus besleyenler ileride çoluk çocuğunuza karşı tepkisiz mi kalacak. Sapıklar, caniler ve pisikopatlar önce hayvanlara karşı ilk suçlarını işlerler cezalandırılmadıkça suç boyutları artar. Siyasiler bunu idrak edene kadar çok geç olacak yıllardır birvyasayı çıkartamadılar..

Yorum Yaz