İzleyiciler Bu Defa Çok Sinirlendi: Esra Erol’un Programına “Destek” Almak İçin Çıktığı İddia Edilen Çift!

Aleyna

ATV

22 Mayıs 2021

İzleyiciler Bu Defa Çok Sinirlendi: Esra Erol’un Programına “Destek” Almak İçin Çıktığı İddia Edilen Çift!

Esra Erol’un ATV’de yayınlanan programında her gün birbirinden farklı ve garip olaylara şahitlik yapıyoruz. Ancak bu sezon geçtiğimiz sezonlardan çok daha sansasyonel oldu! Her konuk bir öncekine göre daha absürt olunca televizyon karşısında saç baş yolmamak elde değildi. Fakat geçtiğimiz hafta Esra Erol’un programına katılan bir çiftin hikayesi izleyenlere “kurgu” hissi verince ortalık karıştı!

EsraErol

Esra Erol’da Kurgu mu Var?

Bildiğiniz gibi Esra Erol’un programını seven çok seviyor, sevmeyen de hiç sevmiyor! Esra Erol’u bir dönem evlilik programı yaptığı için ciddiye almayan kişiler yok değil. Hatta bu kişiler Esra Erol’a çıkan konukların da kurgu olduğunu iddia ediyor. Sosyal medyada Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki rekabet sürerken birçok kişi Müge Anlı’nın Esra Erol’dan daha ciddi ve daha profesyonel olduğunu savunuyor.

blank

Esra Erol’un ise reyting için konuları uzattığını ve bazı kişilere söz hakkı verilmediği iddia ediliyor. Hatta kurgu olduğunu söyleyenler bile var. Tabii bu konuların hepsi söylentiden ibaret, Esra Erol’un programına çıkan hiç kimse bu iddiayı destekleyecek bir açıklama yapmış değil. Ancak bazı zamanlarda programa katılacak kişiler aralarında anlaşarak destek almak için Esra Erol’un programına katılıyor.

blank

Hatta bu olay evlilik programı zamanında da olmuştu! Esra Erol, programında evlenen herkesin ev eşyasını alıyor ve düğün yapıyordu. Düğünü ve ev eşyasını bedavaya getirmek isteyen çiftler de birbirlerini tanımıyor gibi davranarak programda evlenmeye çalışıyordu. Ancak Esra Erol’un şimdiki konseptinde de buna benzer bir vaka yaşandığı iddia ediliyor.

Esra Erol

Kurbağa Gözlüm!

Seyfettin 7 yıllık dini nikahlı eşi ve oğlunun annesini Nuray’ın babasının evine gittiğini söyleyerek programa katıldı. Eşinin geri dönmesi için gözyaşı döken Seyfettin’in Nuray’a “Kurbağa gözlüm” demesi ise programa damgasını vurdu. Nuray’ın babasının evine dönme sebebi ise Seyfettin’in çalışmaması ve evine bakmamasıydı! Nuray’ın babası Seyfettin sigortalı iş bulmazsa kızını göndermeyeceğini söyledi.

Birkaç gündür devam eden konudan sonra ise Esra Erol’un hayırsever izleyicilere Seyfettin ve Nuray’a maddi destek sağlayacaklarını söyledi. Bu sevinçli haberin ardından Nuray ve Seyfettin barışma kararı aldı. Ancak Nuray ve Seyfettin’in programın ilk gününden beri sadece “maddi sıkıntılar”ı anlatması Esra Erol izleyicisinin dikkatinden kaçmadı. Pek çok seyirci Seyfettin ve Nuray’ın destek almak için Esra Erol’un programına katılmak istediğini ifade etti.

blank
Benzer Haberler

elanur 23 Mayıs 2021

Yani bu kadarda yalan olmaz be abi esra neden fark etmedi

Yorum Yaz