Gülben Ergen de Estetikliler Kervanına Katıldı, Belini İnceltmiş Kalçasına Protez Taktırmış!

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

Gülben Ergen de Estetikliler Kervanına Katıldı, Belini İnceltmiş Kalçasına Protez Taktırmış!

Türkiye’nin sevilen ünlü şarkıcılarından olan Gülben Ergen hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Dün sabah yayınlanan 2. Sayfa programında Kadir Doğulu’nun ismi “S” ile başlayan, ünlüler camiasında hem popçulara hem topçulara yakın ve sarışın bir kadınla birliktelik yaşadığı, hatta imam nikahı kıydığı söylenmişti. Bu iddia magazin gündeminde bomba etkisi yarattı! Ancak bugün yayınlanan programda başka bir iddia yine bomba etkisi yapacak gibi görünüyor. 2. sayfa programının yeni iddiasına göre güzel şarkıcı Gülben Ergen, Nişantaşı’nda kliniği olan, ünlülerin doktoru olarak bilinen bir cerraha estetik yaptırmış! Anlaşılan Gülben Ergen de estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldı.

Bayramda Ziyaret Ettiğine Pişman Oldu!

Güzel şarkıcı Gülben Ergen, her daim yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiriyor. Özellikle de Türkiye çapında onlarca şehirde anaokulu yaptıran Gülben Ergen, geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nı deprem bölgesinde geçirdi ancak çekim yaptığı tarla sahibinin gazabına uğradı. Kahramanmaraş merkezli depremlerde 50 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybederken binlerce bina da yerle bir oldu. Bayram vesilesiyle Hatay Kırıkhan’a giden Gülben Ergen depremzedeleri ziyaret ettikten sonra bir tarlaya girerek video çekti ve takipçilerine çağrıda bulundu.

Gülben Ergen; “Hatay/Kırıkhan’da bir gelincik tarlasından sesleniyorum. Bayramı bu topraklarda geçirdiğim için mutluyum. Burada herkesin umudu ve yaşama sevincini yenilemeye ihtiyacı var. Yaralar sarılmaya devam ediyor” dedi. Gülben Ergen’in videosunu izleyen tarla sahibi ise bir video da kendisi yayınlayarak güzel şarkıcıya sitem etti. Kendisinden izin alınmadığını söyleyen tarla sahibi, “Tarla gelincik tarlası değil, tarlama kimsenin girmesini istemiyorum. Gülben Ergen bir şey paylaşmış ama burası ekin tarlası gelincik tarlası değil” diyerek tepki gösterdi.

Kalçasına Protez Taktırmış!

Yaşanan bu olayın ardından Gülben Ergen sessizliğini korurken, farklı sahnelerde konser vermeye devam ediyor. Son katıldığı konserde fiziğiyle dikkat çeken güzel şarkıcı hakkında TV8’in 2. Sayfa programında bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Gülben Ergen, Nişantaşı’nda kliniği olan, ünlülerin doktoru olarak bilinen bir cerraha estetik yaptırmış. Üstelik bu estetik yüzüne değil, beli ve kalçasına uygulanmış. Belini inceltip, kalçasını kaldırtan güzel şarkıcı kalçasına protez taktırmış. Gülben Ergen henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmış değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz