Kadir Doğulu’yla İlişkisi Olmadığını Söyleyen Sezer Çakır’ın Yakın Arkadaşından Şok İtiraf: “İnanmadım…”

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

Kadir Doğulu’yla İlişkisi Olmadığını Söyleyen Sezer Çakır’ın Yakın Arkadaşından Şok İtiraf: “İnanmadım…”

Dünden beri Kadir Doğulu hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Alaçatı’da iki farklı kadınla yakınlaştığı görüntülenen Kadir Doğulu hakkında, baş harfi S olan, sarışın bir kadınla birliktelik yaşadığı, imam nikahı kıydığı ve hatta bu durumdan Neslihan Atagül’ün de haberdar olduğu iddia edilmişti.

Hatta Kadir Doğulu, “Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok” diye konuştu.

Sezer Çakır’dan Açıklama

blank

Bu söylentilerin ardından akıllara gelen isimlerden biri eski futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşi Sezer Çakır oldu. Ünlü isimlere yakınlığıyla bilinen Sezer Çakır, Instagram’dan yaptığı açıklama ile durumu reddetti; “Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan iddiaları çok ciddiye almamakla birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek gerek Kadir’e gerek ailesine ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Ben bir magazin figürü değilim bu sebepten de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur diğer etrafımdaki tüm dostlarım gibi. Bu çıkan haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir böyle bir şey söz konusu değildir. Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım. Bu sebepten imam nikahı ile ilgili yapılan haberler trajikomik bir hikayeden öteye gitmemektedir. Bundan sonra hakkımda yapılacak tüm yalan haber ve yanlış beyanları avukatım takibinde adli süreç başlatacağımı bilmenizi isterim. Son olarak beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Esra Balamir’den Sezer Çakır Açıklaması!

Tüm bu açıklamaların ardından Sezer Çakır’ın yakın arkadaşı Esra Balamir, bugün Kadir Doğulu’nun imam nikahlı birliktelik yaşadığını iddia eden 2. Sayfa programına katıldı. Programda, Sezer Çakır’la konuştuğunu ifade eden Esra Balamir, Sezer Çakır’ın durumu kabul etmediğini, Kadir Doğulu ile sadece arkadaş olduklarını ve beraber film çektiklerini söylediğini açıkladı. Fakat Esra Balamir, konuşmanın ilerleyen dakikalarında; böyle bir filmi görmediğini ve Sezer Çakır’ın söylediklerine çok da inanmadığını dile getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz