Gülben Ergen, Kendisini Bankada Olay Çıkarmakla Suçlayan Takipçisini İfşa Ederek Tepki Gösterdi!

Aleyna

Haberler

16 Ağustos 2023

Gülben Ergen, Kendisini Bankada Olay Çıkarmakla Suçlayan Takipçisini İfşa Ederek Tepki Gösterdi!

Gülben Ergen, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları reddetmek ve kendisini suçlayan bir takipçiyi ifşa etmek amacıyla sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısının iddiasına göre Gülben Ergen, bir bankanın camlarını yumruklayarak, bankanın sahibini tanıdığını söyleyerek mesai sonrasında çalışanları tehdit etmiş! Ancak ünlü şarkıcı kendisine bu şekilde mesaj gönderen takipçisinin mesajlarını yayınladı ve bu iddiayı reddetti. Ergen, kendisini suçlayan kadını Instagram hesabından ifşa ederek, söz konusu iddianın kamera kayıtlarıyla çürütülebileceğini belirtti. Kendisinin böyle bir olaya karışmadığını ve iddiaların gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Şarkılarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü isim Instagram hesabından yaptığı bir takipçisinin yorumunu yayınladı. Ergen’e bir Instagram kullanıcısı “Senin konserine gidip sana prim yaptıran bu millet, acaba bugün mesai dışında bir bankanın camlarını yumruklayarak ‘Ben Gülben Ergen’im, bu bankanın sahiplerini tanıyorum’ diyerek saygısızlık yaptığını ve tehdit ettiğini biliyorlar mı acaba? Sen kimsin kim? Allah mısın hadsiz kadın” suçlamasında bulundu.

blank

Gülben Ergen bu iddialara “Bu mesajınızı bankanın adı ve kamera kayıtları ile belgeleyip size cevabınızı vereceğim. Bana değil herhangi bir müşterinize yapılan bu saygısızlığa nezaketle nasıl bir uyumla yaklaştığımı kamera kayıtlarından birlikte izleyeceğiz” yanıtını verdi. Olayla ilgili bir yorum daha yapan Gülben Ergen, sözlerine şöyle devam etti: “Dahası var, nezaketimden yazmadım. Yazan kişi yazdığını sildi ve hesabını kapattı. Çünkü bankanın kamera kayıtlarını istedim. Ben kin tutmam bilirsiniz. Kamera kayıtları izlensin. Anlayışım, nezaketim ve sıcaklığım karşısında defalarca nasıl özür dilediklerini görün isterim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz