Serdar Ortaç’ın Sosyal Medyada Skandal Sözlerine Eski Eşi Chloe Loughnan’tan Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

16 Ağustos 2023

Serdar Ortaç’ın Sosyal Medyada Skandal Sözlerine Eski Eşi Chloe Loughnan’tan Yanıt Gecikmedi!

Son zamanlarda TikTok üzerinde düzenlediği canlı yayınlarla gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, skandal sözleriyle dikkat çekti. Bu sözlerinde eski eşi ve kadınları hedef aldı. Bu durum, özellikle eski eşi Chloe Loughnan’ı rahatsız etti. Önceki gün sevgilisi Fergus Hennessy ile Nişantaşı’nda görüntülenen Chloe Loughnan’a Serdar Ortaç’ın bu açıklaması soruldu.

Serdar Ortaç birkaç gün önce açtığı yayında evliliklerle ilgili konuşurken eski eşiyle ilgili olarak söylediği sözler büyük tepki aldı. “İpleri bu kadar vermeyin lan ayıp yazık lan erkeklere ben verdim eski karıma tüm ipleri ne oldu ağzıma s..tı. Ne oldu iki tane göğsü var diye. Kıza çiçek gönderdim kız cevap veriyor; teşekkür ederim…” diyen Serdar Ortaç’ın sözlerinden erkekler de nasibini aldı. “Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara. Ayıp, yazık lan erkeklere. Eli nefsinde herifler. Yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Sevdiğim kadın bana diyor ki ‘Bodrum’a gideceğim tatile.’ Ulan sen beni sevsen üç gün boşluğumuz var, gitmezsin yanımda kalırsın. Annemi dinleyip Rizeli ya da Urfalı bir kadın alsaydım, bitseydi bu işkence. Ben modern kadın istemiyorum ki

Bildiğiniz gibi Serdar Ortaç 2014 yılında Chloe Loughnan ile evlenmişti. 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödemek zorunda kalmıştı. Hatta Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Ortaç, haciz kararıyla şoke olmuştu. Ünlü şarkıcı, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a 700 bin TL nafaka ödediğini, buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti. Hürriyet’in haberine göre, önceki gün sevgilisi Fergus Hennessy ile Nişantaşı’nda görüntülenen Chloe Loughnan’a Serdar Ortaç’ın bu açıklaması soruldu. Ünlü manken şöyle konuştu; “Ben yorum yapmak istemiyorum. Herhalde özel hayatında sorun yaşıyor ki bunları söyledi. Benim Türkçem bu konuda ona cevap vermeye yetmiyor, yoksa çok güzel cevap verirdim. Sadece benim için değil, bütün kadınlar için sert sözler söylemiş.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz