Mehmet Ali Erbil Kendisi Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti: “Vurun Abalıya…”

Aleyna

Haberler

16 Ağustos 2023

Mehmet Ali Erbil Kendisi Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti: “Vurun Abalıya…”

Geçtiğimiz haftalarda ünlü şovmen Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programda Gökay Kalaycıoğlu’nun konuğu olmuştu. Programda pek çok konu konuşulsa da; Gökay Kalaycıoğlu’nun Mehmet Ali Erbil’e sorduğu cinsellik soruları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Mehmet Ali Erbil, yaşadığı sağlık problemlerine rağmen cinsel anlamda sağlıklı olduğunu söylemişti. Ayrıca geçmişte davalık olduğu Ece Ronay konusunda da konuşmayı ihmal etmedi. Mehmet Ali Erbil, Kalaycıoğlu’nun “Bu kadar hastalık geçirerek uzun süre hastanede yattın. Vücudunun her yerine hortum girdi. Cinsel anlamda sağlıklı mısın?” sorusu üzerine de şunları söyledi: “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor.” demişti.

Bu sözler yüzünden magazin gündemine bomba gibi düşen Mehmet Ali Erbil, sosyal medyadan da oldukça eleştiri almıştı. Aynı programda bir dönem mahkemelik olduğu Ece Ronay hakkında da açıklamalar yapan ünlü şovmenin, şimdilerde anne olan biri hakkında bu şekilde konuşması tepki çekmişti. Tüm bu yaşananların ardından Mehmet Ali Erbil, önceki gün Etiler’de bir mekanda görüntülendi.

Katıldığı bir programda “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim. Andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor” açıklamasını yapan Erbil, tepki çeken sözlerine açıklık getirdi. “Sürekli üstümde bir algı yapılıyor ve dediklerim yanlış anlaşılıyor. Diken üstündeyim bildiğin. Benim söylediğim sadece andropoza girmediğimdi affedersiniz. Hatta sonra dediler ki; ’20 yaşındaki kadınla beraber olabilirim’. Tabii ki öyle bir şey söylemedim. Mehmet Ali Erbil’den böyle malzeme çıkıyor diye vur abalıya durumu var.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz