Gülben Ergen’in Ayakları İçin Açılmış Bir Instagram Hesabı Olduğunu Biliyor Muydunuz? Ayak Fetişistleri Mutlu, Geriye Kalanların Kafası Karışık…

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Gülben Ergen’in Ayakları İçin Açılmış Bir Instagram Hesabı Olduğunu Biliyor Muydunuz? Ayak Fetişistleri Mutlu, Geriye Kalanların Kafası Karışık…

Gülben Ergen, yıllardır bitmek bilmeyen Seren Serengil ve Yeşil Salkım kavgaları ile gündemde. Fakat Gülben Ergen’le ilgili duyanların hayrete düştüğü bir detay daha var. Ünlü sanatçının ayaklarının hayranları tarafından çok beğenildiğini ve hayranlığın dozunu biraz abarttıklarını biliyor muydunuz?

gülben ergen

“Çok Samimi ve Tatlılar, Rahatsız Olmuyorum”

Bir dergi için röportaj verdiği sırada kendisine ayaklarına hayran olan kitle hakkında sorular sorulan Gülben Ergen, samimiyetle yanıt vermişti. Ergen, “Ayaklarıma bu kadar ilgi gösterilmesi şaşırtıcı fakat rahatsız olmuyorum. Bence çok samimi ve tatlılar” açıklamasını yapmıştı.

Ayakları İçin Açılan Bir Instagram Hesabı Bile Var!

Birçok kişiye ise anlamsız ve şaşırtıcı gelen şey ise; Gülben Ergen’in ayaklarının fotoğraflarını paylaşan ve övgüler yağdıran bir instagram hesabının olması. Hesabın adı ise; “Gülben Ergen’in Ayakları”. Ünlü sanatçının en az kendisi kadar ünlü olan ayaklarına gelen yorumlar ve beğeniler ise oldukça şaşırtıcı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tam karşısına geçip seyretmeklik? @gulben123

Gülben Ergen’in Ayakları?? (@gulbenergeninayaklari)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gülben Ergen Ayaklarına Yapılan İltifatları Sosyal Medyadan Paylaşmaya Doyamıyor

Attığı hikayelerde genelde ayaklarını göstermekten çekinmeyen Gülben Ergen, ayak fetişistlerinin kurbanı olmuş bile. Bu durumdan rahatsız olmayan sanatçının gelen iltifatlara ve yorumlara ise itinayla cevap veriyor.

gülben ergen ayakları instagram

Takipçilerinden Gülben Ergen’e Gelen Garip İstekler

gülben ergen ayakları

Instagram hesabında ayakları hakkında onlarca soru alan Gülben Ergen’den fotoğraf isteyen takipçi sayısı da oldukça fazla. Gelen istekleri gayet ciddiye alarak ayaklarını çektiği fotoğrafları hikayesinde paylaşan Gülben Ergen, durumdan hiç rahatsız değil. Bazı takipçileri ise kendilerine saçma gelen bu istekleri ve hayran sayfalarını, sadece dalga geçmek için yapılmış hareketler olarak görüyor. Kim bilir, belki de Gülben Ergen’in ayaklarına fan sayfası açıp her gün fotoğraf koyacak kişiler gerçekten de vardır. Hiç ara vermeden her gün paylaşım yapan ve sanatçının fotoğraflarına yorum yağmuru yapan “Gülben Ergen’in Ayakları” instagram sayfası da bunu kanıtlar nitelikte. Peki, siz bu garip sosyal medya hesabı ve paylaştığı fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz. Yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz