Gülçin Tunçok Dizi Oyuncusu Oldu

admin

Haberler

30 Ocak 2016

Gülçin Tunçok Dizi Oyuncusu Oldu

Elif adlı dizide canlandırdığı Zeynep karakteri ile Türkiye’nin sevilen yüzleri arasına girmeyi başaran Gülçin Tunçok, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden oyunculuk dersleri aldıktan sonra Galatasaray TV ekranlarında spor spikeri olarak meslek hayatına başlamıştı. Ekranlardaki potansiyeli kısa süre içerisinde fark edilen ünlü sunucu Tunçok’un Fenerbahçe taraftarı olduğu haberleri ortaya çıkınca televizyon yetkilileri ünlü sunucunun işine son vermişti.

Spikerlikten Oyunculuğa Geri Dönüş

Galatasaray TV’deki işinin sonlanmasından sonra Gülçin Tunçok, eğitimini aldığı ve asıl yapmak istediği mesleğine yani oyunculuğa geri dönüş yaptı. Güzel sunucu ve oyuncu Tunçok, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Elif’ adlı dizi ile oyunculuk kariyerine devam etme kararı aldı.

Pek çok farklı ülkede yayınlanmakta olan Elif adlı günlük dizi sayesinde dünyaca ünlü olmayı başaran Gülçin Tunçok, ‘Spor spikerliği eğlenceli bir iş olmuştu. Fakat her şey kısmet, ekranlarda işimi yapmaya çalışıyorum, yapmaya da devam edeceğim.’ şeklinde konuştu. 1992 yılında Bursa’da dünyaya gelen Gülçin Tunçok, güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Performansının üst seviyelerde olması, spikerlikten oyunculuğa hızlı bir giriş yapması Tunçok’un hayran kitlesinin her gün daha da fazla çoğalmasına yol açıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz