Paramparça 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

31 Ocak 2016

Paramparça 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Paramparça dizisi yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında her Pazartesi akşamı saat 20:00’de yayınlanan dizide bu hafta yeni bölümde Gülseren ile Cihan nihayet evleniyorlar. Harun’un kurduğu planlar ise bütün evlilik planlarını bozmaya başlayacak.

Amerika’ya yerleşerek bebeğini de orada doğurmak isteyen Dilara almış olduğu bu kararını Gülseren’e açıklıyor. Bu açıklama konuşması sayesinde ikili arasındaki buzlar da erir. Dilara, kızlarını artık Gülseren’e emanet etmek isteyecektir. Dilara’nın gidişinden haberi olmayan ev halkı ise akşam yemeğinde bir araya gelirler.

Cihan ile Gülseren’in arasındaki evlilik engelleri ise artık kapanmıştır ve yeni bir hayat onlar için başlamak üzeredir. Düğün günü Deniz’de gelecek olan davetliler arasında yer almaktadır. Birbirine deli gibi aşık olan çift ve davetlileri oldukça mutludur. Fakat mutluluklar Rahmi Bey ile Deniz’in arasındaki konuşmanın ortaya çıkması ile askıya alınır.

Dilara’nın tekrar Cihan’a dönebileceği korkusu ile Cihan’I öldürmesi için kiralık katil ile anlaşan Harun, evlilik olayını duyunca katili durdurmak ister. Ancak Harun dönüşü mümkün olmayan kötü bir yola artık girmiştir. Ayrıca düğün günü kiralık katil ile birlikte kimliği belirsiz sürpriz bir kişi de elinde silahla ortalıkta belirir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz