Güldür Güldür Show’un Eski Yıldızı Aylin Kontente’nin Annesine Benzerliği “Ancak Bu Kadar Olabilirdi!” Dedirtti

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Güldür Güldür Show’un Eski Yıldızı Aylin Kontente’nin Annesine Benzerliği “Ancak Bu Kadar Olabilirdi!” Dedirtti

Başarılı tiyatro oyuncusu Aylin Kontente’yi Show TV yayınlanan Güldür Güldür Show programından biliyoruz. Oyuncu bir komedi programı olan Güldür Güldür Show’da “Burcu” karakterini canlandırıyor. Bu karakterle seyircileri gülmekten öldürüyor.

1982 yılında doğan oyuncu annesi Katie Kontente’nin soy adını kullanıyor. Farklı bir soyada sahip olduğunu düşünenlere cevap olsun.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk bölümünü bitirince kariyerine hızla atılmıştı Aylin.

Onu ilk olarak 2003 yılında “Kapüsistan” dizisinde görmüştük. Ardından, Yaprak Dökümü, Haneler, Son Ders, Sır Gibi, Babam Sağolsun, Seksenler gibi dizilerde de oynamıştı.

Son yıllarda ise onu Show Tv’nin oldukça sevilen komedi programı olan Güldür Güldür Show’da herkesi gülmekten kırıp geçirirken görüyoruz.

Sosyal Medyadaki Videolar

Aylin Kontente sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Orada hem sahneden hem de kişisel hayatından çeşitli videolar paylaşıyor. Hatta eşi Alper Kul ile çektiği esprili videolar da hayranlarını güldürüyor.

Başka bir videoda da çocuklarıyla birlikte eğlenceli sohbeti yer alıyor. Videoda Aylin Kontente, esprili bir şekilde karantina sürecine vurgu yapıyor. Aylin, “Çocuklar ben dışarı çıkıyorum.” diyor. Çocukları ise, “Çıkamazsın annee, sokağa çıkma yasağı var.” şeklinde cevap veriyor.

Annesine Çok Benziyor!

Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncunun annesi ile fotoğrafı gündem oldu. Onun annesi Katia Kontente’ye bu kadar benzemesi herkesi şaşırttı.

Bu benzerlik Aylin Kontente’nin Instagram’daki bir fan sayfasının hazırladığı fotoğrafla fark edildi. Fan sayfası hikayede “Anne-kız benzerliği” yazarak bir de kalp emojisi koydu. Aylin de altta almadı. Fan sayfasının bu hikayesini kendi hesabında paylaştı. Böylece tüm sevenlerine fotoğrafı göstermiş oldu.

Bu benzerliğe hayranlarından ve fanlarından gelen yorumlar da farklı olmadı. Herkes, “Çok benziyorlaar!” diye yorum yaptı. Yorumların arasında “Annesi de kızı da çok güzel!” gibi ifadeler de vardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz