Hayatımıza Asi Dizisi İle Giren Birce Akalay’ın O Yıllardaki Estetiksiz Hali Bugünkünden Çok Farklı!

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Hayatımıza Asi Dizisi İle Giren Birce Akalay’ın O Yıllardaki Estetiksiz Hali Bugünkünden Çok Farklı!

Birce Akalay dendiğinde akıllarda hemen birkaç proje sıralanıyor. Bunlardan birkaçı Yer Gök Aşk, Küçük Ağa, Siyah Beyaz Aşk gibi dizi projeleri. Ancak onunla ilgili bilinmeyen daha neler var neler..

Güzellik Yarışması

Takvimi hemen geri sararak 2004 yılına gidiyoruz. 2004 yılı Türkiye Güzellik Yarışması’nda 3. olan Birce Akalay o zamanlar çok farklıydı.

Ardından Avrupa’da bir güzellik yarışmasına daha katıldı. Orada ise yarı finale kadar gelmeyi başardı. Birce Akalay, o dönemlerde güzelliğini tescillemek mi istiyordu?

Peki Buna Ne Diyeceksiniz?

O dönemlerde incecik kaşları ve dolgusuz dudaklarıyla bir hayli farklı. Birçoğumuzun onu bu haliyle görmediğini tahmin edebiliyorum.

İlk Dizi “Senin Uğruna”

2007 yılına doğru geldiğimizde Birce Akalay’ın “Senin Uğruna” dizisinde oynadığını görüyoruz. Bu dizide Rafet El Roman’la birlikte rol alıyor. İmajını incelediğimizde ise, yine ince kaşlar ve dolgusuz dudaklar..

“Kader”de de Oynamış

Birce Akalay ilk deneyiminin hemen ardından Özcan Deniz’le birlikte Kader dizisinde oynadı. Yüzündeki değişikliği yavaş yavaş fark ediyoruz artık. Akalay’ın kaşları bu rolü itibariye kalınlaşmaya başlıyor.

Hiç Bilmediğimiz “Asi”

Siz de şaşırdınız değil mi? Evet, Birce Akalay Asi dizisinde de oynadı. Asi dizisinden sonra da dudaklarına ve göz çevresine ufak dokunuşlar yaptırdı.

Yer Gök Aşk’la Taçlandı

Aslında çoğumuz Birce Akalay’ın Yer Gök Aşk dizisinde oynadığını biliyor. Akalay, yüzünde yaptırdığı değişikliklerle de kendini fark ettiriyor. Sonrasında da oyunculuk kaderinin önü iyice açılıyor.

Küçük Ağa En Güzeli

Yıl 2014’e geldiğinde Birce Akalay, Küçük Ağa dizisinde oynuyor. Bu dizideki anne karakteri ona çok yakışıyor. Burada, omuzlarındaki sarı ombreli saçları ve üst dudağındaki dolgusuyla izleyicinin karşısına çıkıyor.

İşte Bizim Birce’miz

Yıllar geçtikçe Birce Akalay’ın yüzünde, gözünde, dudaklarında oldukça fazla değişim olduğunu görüyorsunuz. Hep sorulan dudakları gerçek mi yoksa dolgu mu sorusunun cevabı burada belli oluyor. Güzelliğine güzellik katmak için birkaç dokunuş yaptırıyor ama sonunda bizim hep sevdiğimiz yüzüne kavuşuyor.

Benzer Haberler

Gizem 28 Kasım 2020

Açık ara türkiyenin en güzel kadını bana göre

Yorum Yaz