Yağmur Tanrısevsin Hayatımıza Adına Feriha Koydum İle Girmiş Hatta Pis Yedili’de Bile Oynamış!

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Yağmur Tanrısevsin Hayatımıza Adına Feriha Koydum İle Girmiş Hatta Pis Yedili’de Bile Oynamış!

Televizyonda görmeyi sevdiğimiz isimlerden biri olan Yağmur Tanrısevsin’i Oğuzhan Koç ile yaşadığı çalkantılı ilişki ile tanıyoruz. İlk uzun dizi deneyimini “Adını Feriha Koydum” ile yapan Yağmur Tanrısevsin’in yıllar önce konuk oyuncu olarak rol aldığı bir dizi var ki, hepiniz çok şaşıracaksınız!

Aslında Mersinli…

Yağmur Tanrısevsin Öğrencilik

24 Ağustos 1990 doğumlu olan güzel oyuncu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi Mersin’de tamamlamasının ardından; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini kazanarak İstanbul’a yerleşmiş ve oyunculuk kariyerine adım atmış.

İlk Teklif Adını Feriha Koydum Dizisinden!

Yağmur Tanrısevsin Adını Feriha Koydum

Oyunculuk hayalinin peşinden koşan Yağmur Tanrısevsin, ilk olarak Craft Oyunculuk Atölyesinde ders almaya başladı ve bir yıl sonra bağlı olduğu ajans tarafından; başrollerini, Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın canlandırdığı Adını Feriha Koydum dizisinden ilk teklifini aldı. Bu şekilde oyunculuk kariyerine “Ece” karakteriyle start vermiş oldu!

Sinema Filmi: Aşk Ağlatır!

Yağmur Tanrısevsin

2 sezon boyunca Adını Feriha Koydum dizisinde tecrübe ve ün kazanan Yağmur Tanrısevsin’in ilk beyaz perde deneyimi ise 2013 yılında Aşk Ağlatır isimli sinema filmi ile oldu. Sinema filminde “Banu” karakterini canlandırarak seyircilerden büyük beğeni topladı!

Oğuzhan Koç İle İlişkisi!

Sinema ve dizi yapımlarının yanında aşk hayatıyla da sıkça gündeme gelen Yağmur Tanrısevsin, 2015 yılında kendisi gibi oyuncu ve şarkıcı olan Oğuzhan Koç ile ilişki yaşamaya başladı. 4 yıl boyunca güzel bir ilişki yaşayan çift geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Bunun üzerine pek çok iddia ortaya atıldı.

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç

Ortaya atılan iddilardan biri de; Oğuzhan Koç’un evliliğe sıcak bakmaması üzerine aile baskısına dayanamayan Yağmur Tanrısevsin’in ilişkiyi bitirmesiydi. Taraflar, bu iddiayı ne kabul ettiler ne de reddettiler.

Pis Yedili Macerası!

Yağmur Tanrısevsin Pis Yedili

Eminim birçok kişi Yağmur Tanrısevsin’in Pis Yedili’de konuk oyuncu olarak rol aldığını hatırlamıyor ya da bilmiyordur! 2012 senesinde, Pis Yedili dizisinde “Müge” isimli lise öğrencisini 2 bölüm canlandıran Yağmur Tanrısevsin, o dönemki görüntüsüyle görenleri şaşkına çeviriyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz