Poyraz Karayel Yeni Sezon Fragmanı Çıktı

Poyraz Karayel Yeni Sezon Fragmanı Çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon başarılı reyting sonuçları elde etmeyi başaran Poyraz Karayel, sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti. Hayranları tarafından uzun süredir heyecanla beklenen Poyraz Karayel dizisinin yeni sezonuna ait tanıtım fragmanı ise nihayet yayınlandı.

Uzun süredir yayında olan ve sezon finali ile de izleyenlere büyük bir şok yaşatan Poyraz Karayel’in yeni sezonunda neler olacağı ise şimdiden büyük bir heyecan ile bekleniyor. İlker Kaleli tarafından canlandırılan Poyraz karakterinin hayatta kalıp kalmayacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, Ataberk Mutlu ve Ece Özdikci gibi ünlü isimlerin yer aldığı Poyraz Karayel dizisinin yeni sezonunda yeni oyuncular da diziye dahil edilecek.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Poyraz Karayel, yeni sezonunda da aynı günde Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni sezon bölümlerinin Eylül ayında dizi sezonunun açılması ile birlikte ekranlara geleceği söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz