Bodrum Masalı 4. Bölümünde Şoke Eden Sahneler

admin

Kanal D

6 Eylül 2016

Bodrum Masalı 4. Bölümünde Şoke Eden Sahneler

Bodrum Masalı’nın yeni bölümü için hazırlıklar devam ediyor. Yaz aylarının sonlarına doğru ekranlara gelmeye başlayan Bodrum Masalı, ilk bölümleri ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. 4. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin yeni bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak.

TMC Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen ve başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı’nın yeni bölümü 9 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin yayınlanan son bölümünde son olarak Evren, Cahit tarafından verilen bilgi yüzünden tuzağa düşürülmüştü. Yeri tespit edilen Evren, borcuna karşılık olarak hapse girme riski ile artık tamamen başbaşa kalmıştır.

Yıldız’ın ve Ateş’in de Evren’e olan nefreti artmaktadır. Cahit’in kimliğinin açığa çıkmış olması Ateş ile Alara’nın da karşı karşıya gelmesine sebep olur. Gözde ile Yıldız’ın Evren’e karşı duydukları öfke ise Evren’i birlikte kaçmaya ikna etmek için kullanmalarına sebep olur.

Yıldız’a karşı duyduğu aşkı kalbine gömen Faryalı ise istemediği halde Ergüvenlerin ailevi problemleri ile uğraşmak durumunda kalır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz