Gülümse Yeter Dizisi Show TV’de Başlıyor

24 Temmuz 2016
Gülümse Yeter Dizisi Show TV’de Başlıyor

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülümse Yeter adlı dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt ve Aslı Bekiroğlu gibi ünlü oyuncular yer alacak. Ailesi ile yaşamakta olan bir şoförü canlandıracak olan Özyağcılar, dizi ekibindeki diğer oyunculardan çok memnun olduğunu belirtti.

Best Model 2015 ve Best Model World 2015 birincisi olan Yılmaz Kunt ise, ”Gülümse Yeter dizisinde birbirinden değerli oyuncu arkadaşlarım ile birlikte olmak beni çok mutlu ediyor.” dedi.

Romantik komedi dizisi olarak çekilmekte olan dizinin aynı zamanda aile sıcaklığını ve toplum hayatını da samimi bir şekilde ekranlara getireceği söyleniyor.

Gülümse Yeter Hikayesi Nedir?

Son derece zengin bir ailenin fakir bir ailenin evine taşınmak zorunda kalması Gülümse Yeter dizisinin hikayesini oluşturuyor. Seyircilerin taraf tutabileceği ve ikili aile çekişmelerinin yaşanacağı dizide farklı sürprizler de yaşanacak.

Dizi ekibi ve oyuncuları şimdilik dizinin senaryosu hakkında çok fazla açıklama yapmıyorlar. Büyük bir sır olarak saklanan dizi detaylarının ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz