Özge Gürel’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Özge Gürel’in Yeni Dizisi Belli Oldu

Yıldızların Altında projesi için anlaştığı ortaya çıkan erkek başrol Metin Akdülger daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinden gelen 4. Murat rolü için anlaşmasnı bozmuştu.

Eylül Karakteri ile Ekranlara Gelecek

Uçankuş tarafından yapılan yeni bir habere göre ise Yıldızların Altında dizisinin yeni bayan başrol oyuncusunun Özge Gürel olacağı ortaya çıktı. Eylül karakterini canlandıracağı söylenen ünlü oyuncunun renkli kişiliğinin ve başarılı oyunculuğunun diziye büyük bir renk katacağı söyleniyor.

Son olarak Hanımköylü dizisinde yer alan oyuncu dizinin 13. bölümü ile final yapmasından sonra uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Kişisel Instagram hesaplarından duyuru yapan ünlü oyuncunun yeni dizi projesi ile hayranlarının karşısına tekrar çıkacağı doğrulanmış oldu.

Yaz dizisi olarak devam eden Yıldızların Altında dizisinin başarılı reyting sonuçları elde etmesi durumunda kış aylarında da yayına devam edeceği söyleniyor.

Dizinin yeni kadrosu ile birlikte yayına geleceği tarih ise şimdilik tam olarak bilinmiyor. İlerleyen günlerde dizi ile ilgili gelişmeler geldikçe sizlere buradan bildirmeye devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz