Filinta Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Filinta Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1 ekranlarında uzun süredir yayınlanmakta olan Filinta dizisinin senaristliğini Ömer Genç üstlenirken, yönetmenliğini Osman Kaya üstleniyordu. Osmanlı polisiyesi olarak ekranlara gelen dizide her yeni bölümde işlenen heyecan dolu olaylar izleyenlerin diziye büyük bir ilgi duymasına sebep oluyordu.

Özellikle dizinin 46. bölümünde padişahın tahttan indirilme sahneleri izleyenler tarafından büyük bir beğeni toplamıştı. Dünyanın en büyük platoları arasında yer alan İzmit'teki Seka Film platolarında çekimleri 2 sezondur devam eden Filinta dizisi son olarak 22 Nisan Cuma akşamı sezon finali ile ekranlara kısa bir ara vermişti.

Yeni Sezonda Olaylar Karışacak

Sezon finali bölümünde seyircilerini göz yaşlarına boğan Filinta dizisi yurt içi ve yurt dışında elde ettiği başarılar ile hız kesmeden yeni sezonunda da devam edecek. Leyla'nın Sultan'a yaptığı suikast girişimi ve diğer olayların açığa çıkacağı yeni bölümde işler iyice karışmaya başlayacak.

Sultan Abdülhamid Han'ın düşmanlarının yeni bir oluşum içerisine girmesi herkesi tedirgin edecek. Yayınlanan yeni fragmanda aynı zamanda Osmanlı'yı kendi aralarında paylaşmak isteyen kişilerin planları da açığa çıkmaktadır.

Osmanlı üzerine kurulan oyunların aydınlığa kavuşacağı yeni sezonun çok yakında TRT 1 ekranlarında başlayacağı söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz