Gündemi Sarsan Bir Aşk İddiası Daha! Can Yaman Aşkı da İtalya’da Buldu

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Gündemi Sarsan Bir Aşk İddiası Daha! Can Yaman Aşkı da İtalya’da Buldu

Ünlü oyuncu Can Yaman, şu sıralar Ferzan Özpetek’le çekeceği reklam filmi için İtalya’da. İddiaya göre aşkı da orada buldu!

Ünlü oyuncu Can Yaman, Türkiye’den çok İtalya’daki izleyicilerin kalbini fethetmiş durumda! İtalyan lisesi mezunu olan Yaman, hukuk fakültesini bitirip kısa bir süre avukatlık yaptıktan sonra oyunculuğa geçti. Daha ikinci dizisini çekerken başrol oynamaya başlayan Yaman, özellikle romantik komedilerin aranan yüzü haline geldi. İtalya’daki şöhretine de bu sayede kavuştu!

Özge Gürel Sağolsun!

Özge Gürel ve Can Yaman

Can Yaman’ın İtalya’daki şöhretine “Dolunay” ve “Bay Yanlış” dizilerinde başrolü paylaştığı Özge Gürel vesile oldu diyebiliriz! Can Yaman, İtalya’ya satılan ilk dizinin “Kiraz Mevsimi” olduğunu ve o diziyle büyük popülerlik kazanan Özge Gürel’le oynamasının kendisine verdiği avantajı anlattı. Yaman, “Özge ile partner olunca İtalyanlar beni de takip etmeye başladı. İtalyanca konuşmam onlara sıcak geldi. Sonra dizide İtalyanca sahneler ve sosyal medyada İtalyanca videolar koymaya başladık” dedi.

Pek Çok Anlaşma Yaptı!

Can Yaman

Can Yaman, İtalya’dan çok sayıda teklif almaya başladı. Yaman, ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’le çekeceği reklam filminin yanı sıra “Sandokan” adlı dizide de başrol oynayacak. 10 bölüm sürecek dizi için bölüm başı 100 bin Euro alacağı konuşuluyor!

Hem İş Hem Aşk!

Can Yaman ve Diletta Leotta

Son iddialara göre, Can Yaman İtalya’da hem işte hem de aşkta kazandı. İtalya’nın en ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta ve Can Yaman’ın aşk yaşamaya başladığı iddia edildi!

Dergi kapağı

İtalya’daki bir radyo programının iddiasına göre, iş için İtalya’da kalan Can Yaman ve Diletta Leotta aynı otelde kalmaya başladı. Bir magazin dergisinin kapağında da ikilinin hayli samimi pozları yayınlandı!

Çiçekler Kimden Geldi?

Diletta Leotta

Diletta Leotta’nın son paylaşımı da dedikodulara adeta benzin döktü! Leotta, odasına bırakılan bir buket çiçeği paylaştı ve ekledi: “Bir iş gününün ardından odana geldiğinde yatağında bulduğun bir buket çiçek senin mutlu uyumanı sağlar!”

O görüntülerden sonra bu çiçekleri de Can Yaman’ın gönderdiği iddia edildi. Diletta Leotta’nın Instagram’da tam 7.3 milyon takipçisi var ve İtalya’nın en sevilen spikerlerinden biri. İddia doğruysa, Can Yaman ve Diletta Leotta aşkı Türkiye’den çok İtalya’yı sallayabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz