Pelin Akil Uzun Süredir Uğraştığı Şeyi Sonunda Kanıtladı: “Kızlarım bana benziyor, konu kapanmıştır!”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Pelin Akil Uzun Süredir Uğraştığı Şeyi Sonunda Kanıtladı: “Kızlarım bana benziyor, konu kapanmıştır!”

Ünlü oyuncu Pelin Akil, çocukluk fotoğraflarını paylaşarak küçük kızlarıyla bir karşılaştırma yaptı. Benzerlik görenleri şaşırttı!

Pelin Akil ve Anıl Altan

Ünlü oyuncu Pelin Akil, 2016 yılından beri oyuncu ve model Anıl Altan’la evli. Sevgiliyken çektikleri komik videolarla sosyal medyada büyük üne kavuşan ikili, evlendikten sonra eğlence dozunu daha da artırdı! Çektikleri videolarla sık sık gündem olan mutlu çiftin paylaşımlarının artık yeni bir teması var, ikiz kızları Alin ve Lina!

Mutlu Aile Tablosu!

Pelin Akil ve Anıl Altan

Pelin Akil ve Anıl Altan, evliliklerinin ikinci yılında güzel bir haber aldı. Pelin Akil, hamileydi! Çift, 2019’da kavuştukları ikiz kızlarına kendi adlarının birleşiminden oluşan isimler verdi, Alin ve Lina. İkizler de doğar doğmaz çiftin sosyal medya profillerinin ayrılmaz parçaları oldu.

Pelin Akil Anıl Altan ve kızları

Pelin Akil ve Anıl Altan, o dönem ikizler için ayrı Instagram hesapları açtı ve tepki çekti, tıpkı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen gibi! Ama çocuklarıyla olan anlarını kendi profillerinde paylaşmayı tercih ettiler. Alin ve Lina büyüyüp hareketlenmeye başlayınca paylaşımlar daha da güzel oldu tabii!

Çocuklar Kime Benziyor?

Pelin Akil ve Anıl Altan

Her ailede olan “Çocuk kime benziyor” tartışması ise ikiz bebekler söz konusu olunca büyüdü haliyle. Çocuklar neredeyse iki yaşına geldi ama bu konu hala çözülemedi! Sosyal medya da bu ailenin hayatının doğal bir parçası olduğu için takipçiler arasında da benzerlik tartışması başladı. Çiftin ve takipçilerinin arasındaki tatlı çekişme devam etse de Pelin Akil, bugünkü paylaşımlarıyla eşine büyük bir gol attı!

Pelin Akil story

Pelin Akil, önce bir hayran sayfasının paylaşımını alıntıladı ve Alin’in kendisine benzediğini kanıtladı! “Alin resmen ben işte kanıtı, Lina da ben de kanıt arıyorum, itirazı olan?” diye de ekledi. Kanıtı da çok geçmeden buldu!

Pelin Akil story

Lina’nın da kendisine benzeyen bir fotoğrafını bulan Akil, “Buyrunuzzz Lina da ben, gülüş, burun, ağız. Konu kapanmıştır” diyerek şakayla karışık meydan okudu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz