Pınar Altuğ “Çocuklar Duymasın” Dizisindeki Rolü Bu Sayede Kapmış: “Sen yunusa benziyorsun…”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2021

Pınar Altuğ “Çocuklar Duymasın” Dizisindeki Rolü Bu Sayede Kapmış: “Sen yunusa benziyorsun…”

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, efsane dizi “Çocuklar Duymasın” dizisindeki başrolü “yunusa benzemesi” sayesinde kapmış!

Pınar Altuğ

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, modellikten gelip kendisini oyunculukta kanıtlayan ender isimlerden biri. Bu başarısını da efsane dizi “Çocuklar Duymasın”a borçlu. Zaman zaman ara verse de tam 17 sene süren dizide Meltem’i oynayan Pınar Altuğ, bakın rolü nasıl kapmış?

Kimse Bunu Beklemiyordu!

Çocuklar Duymasın

“Çocuklar Duymasın”, başladığı dönemde kalitesiyle göze çarpsa da hayli iddiasızdı. Boşanma kararını çocuklarına açıklamaya çalışan Meltem ve Haluk’u merkeze alarak bir ailenin günlük hayatını anlatıyordu.

Çocuklar Duymasın

Ama kimsenin beklemediği bir şey oldu! Bu çekirdek ailenin maceraları kısa sürede Türkiye’yi kasıp kavurmaya başladı. Dizi dönemin en prestijli kanallarına geçiş yaptı ve reyting rekorları kırarak tam 17 sene sürdü.

“Sen yunusa benziyorsun”

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı

Mütevazı bir kadro ve bütçeyle başlayan dizinin başrollerinde de Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ vardı. Şu an herkesin zihninde Haluk ve Meltem olarak kodlanan bu ikili, o dönem az çok tanınsalar da popüler değillerdi. Hatta Pınar Altuğ’un ilk ciddi oyunculuk deneyimi bu dizide gerçekleşti. Peki bu nasıl oldu?

Çocuklar Duymasın

Partneri Tamer Karadağlı’nın aksine hayli deneyimsiz olan Pınar Altuğ, hep gülümsediği için başrole seçilmiş! Dizinin yapımcısı Birol Güven, ünlü oyuncuya “Sen yunusa benziyorsun. Yunuslar da hep gülümser” diyormuş.

“Tam bir Bayan Doğru”

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ, canlandırdığı karakteri “Tam bir Bayan Doğru” diyerek anlatıyor. Meltem’den bahsederken,’ “Hem kendine bakacak hem evini idare edecek hem kocayı idare edecek, arkadaşlara yetişecek, şuna yetişecek buna yetişecek ve hiç sinirlenmeyecek” diyen Altuğ, bu konuda Meltem’den ayrılıyor. Altuğ, senaryoyu okurken genelde sinirlendiğini söylüyor. Zaten hep gülümsese de gerektiğinde dikenlerini de çıkardığını katıldığı programlarda ve sosyal medya hesabında görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz