Gündüz Kuşağının Aranan Yüzü Esra Erol Hafta İçi Yaşanan Gerginliklerin Stresini Hafta Sonunda İşte Böyle Atıyor!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Gündüz Kuşağının Aranan Yüzü Esra Erol Hafta İçi Yaşanan Gerginliklerin Stresini Hafta Sonunda İşte Böyle Atıyor!

ATV’nin demirbaşlarından Esra Erol, hafta içi stüdyoda canlı yayında yaşanan ilginç olayların ve gerginliklerin stresini hafta sonunda ailesiyle atıyor. Kendini doğanın huzurlu kollarına bırakan Esra Erol Pazartesi günü devam edecek absürt olaylar için yarına enerji toplamaya çalışıyor!

Müge Anlı VS Esra Erol!

Bildiğiniz gibi ATV’nin gündüz kuşağı programları birçok milyon liralık dizi projesini geride bırakmayı başarıyor. Esra Erol ve Müge Anlı’nın “gündüz kuşağı” olarak tabir edilen programları yayınlandığı günlerde reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor. Özellikle de Müge Anlı’nın programı sabah saatlerinde yayında olmasına rağmen; genellikle reyting sıralamasında ilk üçün içinde kendine yer bulabiliyor.

blank

Esra Erol’un programında ise katılan konuklar ve yaşanan olaylar direkt olarak reyting sıralamasını etkiliyor. Geçtiğimiz sezon boyunca özellikle Mevla, Salih ve Nilüfer konusunun ekranda olduğu günlerde Esra Erol’un programı reytinglerde ikinci sıraya oturmayı başarıyordu. Esra Erol’un programını seven de çok sevmeyen de çok! Özellikle de Müge Anlı fanları, Esra Erol’la Müge Anlı’nın rekabetini doğru bulmuyor ve Esra Erol’un reyting yapmak için konuları uzattığını iddia ediyor.

blank

Esra Erol Yeşilliklerin İçinde Stres Atmaya Çalışıyor!

Aynı iddiayı geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’nın ağzından da duymuştuk. İkili arasında yaşanan kıyasıya rekabet sosyal medyada da ses getiriyor. Zaman zaman canlı yayında isim vermeden birbirleri hakkında ithamlarda bulunan ikilinin neden arasının bozuk olduğu ise hala bilinmiyor. Ancak hem Esra Erol hem de Müge Anlı canlı yayınlarda oldukça geriliyor.

blank

Birbirinden absürt konuklarla uğraşmak zorunda kalan Esra Erol, empatinin ve sabrın sınırlarını zorlayarak büyük bir stres altına giriyor. Bütün hafta boyunca stres yüklenen güzel sunucu hafta sonunda ailesi, çocukları ve yeşilliklerin arasında stres atmaya ve yeni hafta için enerji toplamaya çalışıyor. Esra Erol, Instagram hesabından Pazar keyfini paylaşmayı unutmadı; “Yaşamdaki iyi şeylere odaklan ve onlara şükret” yazısıyla huzur dolu anların tadını çıkartan Esra Erol, yarın yine canlı yayında konuklarıyla uğraşmaya devam edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz