Gerçek Yüzünü Sosyal Medya Sayesinde Gördük: Müge Anlı’nın Bir Özelliği Daha Instagram’da İfşa Oldu!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Gerçek Yüzünü Sosyal Medya Sayesinde Gördük: Müge Anlı’nın Bir Özelliği Daha Instagram’da İfşa Oldu!

ATV’nin sevilen sunucusu Müge Anlı Instagram hesabı açtığından beri ona daha farklı bir gözle bakıyoruz! Yıllardır ATV’nin canlı yayınında soğukkanlı, dobra ve şüpheci tavırlarıyla akıllarımıza kazınan Müge Anlı, meğerse normal hayatında oldukça aktif, sosyal ve neşeli bir kadınmış!

Müge Anlı

Ekranların Aranan Yüzü!

Bildiğiniz gibi ATV ekranlarının vazgeçilmez sunucularından Müge Anlı pek çok kişinin sevgisini kazanmış bir kadın! Uzun yıllardır ATV ekranlarında “Tatlı Sert” programıyla karşımıza çıkan Müge Anlı bir günlüğüne bile çizgisi bozmadan yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yıllar içinde ne giyimini ne de saç stilini değiştiren güzel sunucumuzu seneler teğet geçmiş gibi!

Müge Anlı

İlk olarak magazin programı sunarak meslek hayatına adım atan Müge Anlı, magazin programının kendisine uygun olmadığını anladıktan sonra “Tatlı Sert” programına başladı. Uzun yıllardır cinayetleri çözen, kayıpları bulan ve üstü kapatılmış bütün olayları gün yüzüne çıkartan Müge Anlı bu konuda rakipsiz kabul ediliyor. Güzel sunucu, yıllardır programına katılan kişilerden edindiği tecrübelerle alaylı bir dedektif haline geldi. Hem de sadece kendisi de değil. Bütün ekibi öyle!

Müge Anlı

Müge Anlı Tavla Konusunda da İddialı!

Suçluları bulmak için büyük uğraşlar sarf eden Müge Anlı ve ekibi, zaman içinde polis teşkilatı gibi çalışmaya başladı. Ancak Müge Anlı program dışında oldukça sosyal, sürekli kendini geliştiren ve eğlenceli bir kadın! Geçtiğimiz haftalarda seyircilerinden gelen ısrara dayanamayan Müge Anlı sonunda Instagram hesabı açarak sosyal medya kültürüne uyum sağladı! Kısa süre içinde 2 milyon takipçiye ulaşan güzel sunucu program dışında yaptıklarıyla herkesin gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Programdan sonra boş durmayan Müge Anlı meğerse folklör oynuyor, kanun çalıyor, şarkı söylüyor ve üçüncü üniversitesini okuyormuş! Ancak Müge Anlı’nın tek uğraşları bunlarda değil. Hafta içi stüdyoda gergin anlar yaşayan güzel sunucumuz tavla konusunda da oldukça iddialı. Instagram hesabından tavla oynadığı anları paylaşan Müge Anlı’nın bir hobisini ve uğraşını daha görmüş olduk. Bakalım on parmağında on marifet Müge Anlı’nın başka ne gibi uğraşları var? Hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz