Ünlü Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci’nin Annesi Herkesi Şoke Etti: Gözlerine İnanamadılar!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Ünlü Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci’nin Annesi Herkesi Şoke Etti: Gözlerine İnanamadılar!

2020’nin en çok vergi veren kadınları listesine girmeyi başaran Selin Ciğerci geçtiğimiz gün ailesini ziyaret etti. 37 yaşındaki ünlü Instagram fenomeninin annesi ise görenleri oldukça şaşırttı. Selin Ciğerci’nin annesi neredeyse kızından bile daha genç duruyor!

Selin Ciğerci’nin Zor Günleri!

Bildiğiniz gibi Selin Ciğerci son dönemlerin en popüler ünlülerinden biri haline geldi. Cinsiyet değiştirme operasyonu, Instagram fenomenliği, Kerimcan Durmaz’la arkadaşlığı, Gökhan Çıra ile ilişkisi ve evliliği, sahip olduğu markalar ve son olarak 2020’nin en çok vergi ödeyen kadınlar listesine girmesi… Selin Ciğerci tam anlamıyla bir başarı hikayesi! Katıldığı programlarda ailesini ve yaşadıklarını sık sık anlatan güzel fenomenimiz; cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrasında ailesiyle 5 yıl boyunca görüşmediğini anlatıyor.

blank

Selin Ciğerci, geçtiğimiz haftalarda Exxen’de yayınlanan Katarsis programına katıldı ve hayatının en zor 5 yılını anlattı. Arkadaşlarıyla birlikte istemediği bir iş yapmak zorunda kalan Selin Ciğerci; Gökhan Çınar’a; “Ben eşimi çok seviyorum, canımı veririm onun için ama bana deseniz ki o beş yılı yaşamayacaksın ama Gökhan’la da evli olmayacaksın, şu an sahip olduğun hiçbir şeye sahip olmayacaksın, kabul ederim. O beş yılı size anlatamam!” derken gözyaşlarına hakim olamadı.

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci, babasının onu evden kovduğu dönemi ise Armağan Çağlayan’ın programında şöyle anlattı; “O dönem aynada kendim görüntümle kavga ediyordum, zor şeyler yaşıyordum. Sonrasında babam beni ‘evin bereketini kaçırıyorsun’ deyip evden kovdu. Bende Taksim Harbiye’de yine cinsiyet değiştirmiş olan bir arkadaşımın yanına gittim bir süre orada kaldım ve onlar ne iş yapıyorsa ben de yaptım. Tam 5 yıl ailemi görmedim. Tabi psikolojim falan kalmadı o arada. Sonra kardeşim beni gelip aldı, bana ev tuttu. Erkek kardeşimin eşi vesile oldu bu duruma. Babamı da çağırdı ve ben yıllar sonra evime gittim. Babamın bana attığı bakışı unutamıyorum. Üzerimde bir eşofman takımı vardı, mini etek falan giymemiştim. Bana, ‘bunun için mi beş yıl beni görmedin’ dedi.”

blank

Annesi Görenleri Şoke Etti!

Ancak bu acı günler geride kaldı ve Selin Ciğerci tırnaklarıyla kazıyarak zirveye kadar yükseldi! Hatta geçtiğimiz gün ailesini ziyaret ettiği sırada 37 yaşındaki güzel fenomenin annesinin gençliği ve güzelliği herkesi çok şaşırttı. Pek çok kişi Selin Ciğerci’nin annesinin kızından daha genç ve güzel olduğunu söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz