Güneşin Kızları Dizisindeki Ali Karakteri Ölüyor mu?

Güneşin Kızları Dizisindeki Ali Karakteri Ölüyor mu?

Güneş, 35 yaşında ve 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşında olan ve birbiri ile zıt iki karaktere sahip olan çift yumurta ikizleri Nazlı ve Selin ise kendilerinden iki yaş küçük olan Peri ile kendi hallerinde sakin bir hayat sürmektedirler.

Bir gün Güneş’in karşısına aniden çıkan İstanbul’lu iş adamı Haluk Mertoğlu, Güneş’e aşık olur. Haluk’un kısa süre içerisinde evlilik teklifinde bulunması ise Güneş’i fazlasıyla şaşırtacaktır. Güneş aynı zamanda büyük bir şaşkınlık içerisinde bu evlilik teklifini kabul etmek istemektedir. Fakat arada ufak bir sorun vardır. Kızlar, Haluk’un ortada olduğunun henüz farkında değildirler. İkiz kızlardan biri olan Nazlı, evliliğe kesin bir karar ile karşı çıkmaya başlar. Selin ise annesi ve kendi gelecekleri için bu evliliğin olması gerektiğini düşünür. Nazlı’nın çıkarttığı tüm sorunlara rağmen Haluk, Güneş’ten vazgeçmek istememektedir.

Ünlü Oyuncudan Açıklama Bekleniyor

Son günlerde ise başarılı bir senaryoya sahip olan bu dizide rol alan genç ve başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın diziden ayrılacağı gündeme gelmiş durumda. Son bölümlerinde rol gereği öldürülecek olan Tolga Sarıtaş’ın diziden bu şekilde çıkartılacağı dedikoduları ortalıkta dolanıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade karakterine hayat veren ünlü oyuncu tüm izleyenlerin beğenisini toplamayı başarmıştı.

Aniden gelen bu ayrılık haberinin ise şimdilik asılsız olduğu düşünülüyor. Fakat ünlü oyuncuya yöneltilen tüm sorular cevap kalıyor. Yakın zamanda bu konu ile ilgili yapım ekibinden açıklama geleceği düşünülüyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz