Günlerdir Umut Akyürek Konuşuluyor! İşte Sanatçının Şaşırtan Değişimi!

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2020

Günlerdir Umut Akyürek Konuşuluyor! İşte Sanatçının Şaşırtan Değişimi!

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek, estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüştü. Birkaç gün önce Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programına katılan Umut Akyürek’in şaşırtan değişimi o günden beri sosyal medyanın gündeminde.

Türk Sanat Müziği’nin en sevilen isimlerinden Umut Akyürek, 1990 yılında TRT’nin Amatör Ses Yarışması’nda dereceye girmesinden beri hayatımızda. Başarılı sanatçı Akyürek, TRT’nin müzik programlarında yıllarca dinlediğimiz muhteşem sesinin yanı sıra güzelliğiyle de adından söz ettiriyordu. Ancak Umut Akyürek estetik yaptırmayı tercih ederek bambaşka bir görünüme kavuştu.

Yerli Angelina Jolie!

Angelina Jolie ve Umut Akyürek

Umut Akyürek, TRT’de çalıştığı dönemin katı kurallarından sonra bambaşka bir tarza kavuştu. Tarz değişiminin üzerine burun ameliyatı ve dudak dolgusu başta olmak üzere pek çok cerrahi işlem eklenince karşımıza adeta bir “yerli Angelina Jolie” çıktı.

Umut Akyürek'in eski hali

Kimileri Umut Akyürek’in eski halini daha doğal ve samimi bularak ünlü sanatçıyı kıyasıya eleştirdi.

Umut Akyürek'in eski hali

Ancak çoğu hayranı da sanatçının seçimlerine saygı duyarak yeni görünüşüne övgüler yağdırdı.

“Dudaklarım doğal!”

Umut Akyürek

Umut Akyürek ise dudak dolgusu yaptırdığını inkar ediyor. Ünlü sanatçı, Instagram’dan paylaştığı bir gençlik fotoğrafıyla söylentilerin önüne geçmeye çalıştı.

Demet Akalın’la Dalga Geçtiler!

Demet Akalın

Umut Akyürek’in şaşırtan değişimi Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programına katılmasıyla ortaya çıktı. Akyürek’in yeni görünümü günlerdir sosyal medyanın gündeminden düşmedi. Demet Akalın’ın da geçen hafta ilk kez dudak dolgusu yaptırdığını itiraf etmesi “Umut Akyürek’e özendi” yorumlarına neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz