Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Birkan Sokullu’nun Aşk Geçmişini Görünce “Vay Be!” Diyeceksiniz

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2020

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Birkan Sokullu’nun Aşk Geçmişini Görünce “Vay Be!” Diyeceksiniz

Birkan Sokullu bu sezon Masumlar Apartmanı dizisinde sıra dışı bir rolle izleyicinin karşısına çıktı. Hayranları gitgide artan Sokullu’nun canlandırdığı karakter kadar aşk hayatı da merak ediliyor.

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu bu sezon Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Han karakteriyle kariyerinin doruk noktasına çıktı. Önce aşık ve romantik tarafını gördüğümüz Han’ın bölümler ilerledikçe ne kadar tekinsiz biri olduğunu anladık. Dizide her bireyi ayrı psikolojik problemler taşıyan ailenin en sorunlu üyesinin Han olduğunu düşünenler bile var. Sokullu’nun canlandırdığı Han karakterinin psikopat olup olmadığı kadar merak edilen diğer şey de ünlü oyuncunun aşk hayatı.

Bir Zamanlar Evli Olduğu İsme Çok Şaşıracaksınız!

Aslı Enver ve Birkan Sokullu

Birkan Sokullu ve Aslı Enver bir zamanlar evliydi! Birkan Sokullu henüz Küçük Sırlar’da, Aslı Enver de Kavak Yelleri’nde oynarken tanışan çift kısa sürede evlenmeye karar verdi. Sanat dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olan ve ilişkilerini “ilk görüşte aşk” olarak tanımlayan çiftin 2012’de başlayan evliliği 2015’te bitti. Çift sorunlu bir şekilde ayrılmasa da, o günden beri bir araya gelmemeye özen gösteriyor.

Berrak Tüzünataç’la Yaşadığı Büyük Aşk!

Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu

Boşanmanın ardından Birkan Sokullu’nun adı uzun süre kimseyle anılmadı. Ancak bir süre sonra beklenmedik bir isimle karşımıza çıktı! Birkan Sokullu ve Berrak Tüzünataç yaklaşık üç yıl boyunca büyük bir aşk yaşasa da 2018’de yollarını ayırdı.

Çok Kısa Sürdü

Birkan Sokullu ve Dilan Çiçek Deniz

Ayrılığın üzerinden çok zaman geçmeden ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz’le karşımıza çıkan Birkan Sokullu’nun bu ilişkisi sadece birkaç ay sürdü.

Bugünlerde Çok Mutlu!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?Cheers to you?

Eda Gürkaynak (@edagurkaynak)'in paylaştığı bir gönderi ()

Birkan Sokullu neredeyse bir yıldır Eda Gürkaynak ile aşk yaşıyor. Eda Gürkaynak, New York Üniversitesi mezunu ve yılın büyük kısmını ABD’de geçiriyor. Sokullu da sevgilisini yalnız bırakmamak için sık sık yanına uçuyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?

Birkan Sokullu (@birkansokullu1)'in paylaştığı bir gönderi ()

Çift sık sık Instagram’da paylaşım yapıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz