Kendall Jenner Hakkında İlk Defa Duyacağınız Bilgiler! Uyuşturucu…

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2020

Kendall Jenner Hakkında İlk Defa Duyacağınız Bilgiler! Uyuşturucu…

Kendall Jenner, dünyada en çok kazanan mankenler listesinin zirvesinden düşmüyor. Jenner-Kardashian ailesinin en gizemli üyesi olan ve hayatı hakkında pek bir şey bilinmeyen Kendall Jenner’la ilgili öğrendiklerimize çok şaşıracaksınız.

Kendall Jenner, gösteri dünyasının en meşhur ailelerinden birinde dünyaya geldi. Kim Kardashian’ın da üvey kardeşi olan Jenner, henüz 22 yaşında dünyanın en zengin mankeni oldu. 2017’den beri bu unvanını koruyan Jenner’ın kardeşi Kylie Jenner’la ortak çalışması olan moda ve kozmetik markaları da var. Ancak ailenin en gizli kapaklı yaşayan üyesi Kendall Jenner hakkında daha öte bir şey bilinmiyor. Sizin için Kendall Jenner’ın adının hüzünlü öyküsünden şok eden özelliklerine kadar bazı detayları inceledik.

Adının Arkasında Hüzünlü Bir Öykü Var!

Kendall Jenner’ın ikinci adı Nicole. Ünlü moda ikonunun annesi Kris Jenner, 1994 yılında öldürülen en iyi arkadaşı Nicole Brown Simpson’ın anısı için kızına bu ismi vermiş. Simpson cinayeti ABD’de hala tartışılan bir dava.

Başarısını da Annesine Borçlu!

Kendall Jenner

Henüz 22 yaşındayken kazandığı 22 milyon dolarla dünyanın en zengin mankeni olan Kendall Jenner, ablası Kim Kardashian’ı bile gölgede bırakan unvanını hala elinde tutuyor. Aslında Kendall Jenner başarılı bir manken olarak görülmüyor ve başarısının kaynağının annesi olduğu söyleniyor.

Moda uzmanlarına göre ünlü manken, mesleğin zirvesinde sayılan Kate Moss, Gisele Bündchen, Heidi Klum gibi isimlerin o yaşlarda podyumlarda estirdiği fırtınanın yanından bile geçemiyor. Ancak Kendall Jenner, mesleğinin başından beri top model olarak anılıyor ve Victoria’s Secret gibi önemli defilelerde boy gösteriyor. Uzmanlara göre bu başarının en önemli kaynağı kızının menajeri ve akıl hocası olan Kris Jenner’ın bağlantıları.

Göz Yaşartan Bir Azmi Var!

Kendall Jenner

Kendall Jenner, daha 14 yaşındayken kendisine bir mektup yazmış. Mektupta amacının çok iyi bir manken olmak ve dünyanın en güzel yerlerini gezmek olduğunu yazan Jenner, bunları yapacağına dair kendine söz vermiş. Bildiğimiz gibi, bu amacını çoktan gerçekleştirdi.

Diyetleri Hiç Önemsemiyor!

Kendall Jenner

Bütün işi güzellik ve fizik üzerine kurulu olsa da Kendall Jenner, fast-food görünce dünyayı unutuyor. Sağlıklı beslenme ya da diyetler ünlü mankenin umurunda değil, en sevdiği yiyecekler pizza, hamburger ve patates kızartması. Örneğin, Jenner’ın yukarıdaki fotoğrafı Victoria’s Secret defilesinden hemen sonra çekilmişti!

Kurduğu İşlerde Başı Beladan Kurtulmuyor!

Kendall ve Kylie Jenner

Kardeşi Kylie Jenner ile birlikte kurduğu Kendall+Kylie şirketinin adı sürekli dedikodulara karışıyor. Covid-19 salgını sırasında şirket çalışanlarına maaş ödemediği ortaya çıkan Kendall Jenner, bu kez de “dantel davası” ile gündeme geldi. Bir iç çamaşırı firması kendi tasarımlarını izinsiz olarak koleksiyonlarına ekleyen Kendall+Kylie şirketine dava açtı. Neyse ki miktarı bilinmeyen bir para karşılığı anlaşma sağlanarak iki gün önce sorun çözüldü.

Bu İtirafıyla Herkesi Şok Etti!

Kendall Jenner

Kendall Jenner ve ablası Kourtney Kardashian, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu kardeşler Kate Hudson ve Oliver Hudson’ın podcast yayınına katıldı. Dünyanın belki de en çok merak edilen ailesi olan Kardashian ve Jenner’lar hakkındaki soruları yanıtlarken gelen bir itiraf herkesi şok etti. “Ailenizde bir uyuşturucu bağımlısı olsa bu kim olurdu?” sorusuna “İlk kez burada açıklıyorum, ben uyuşturucu bağımlısıyım” diyen Kendall Jenner’ın açıklaması hayranlarını çok üzdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz