Paramparça 70. Bölüm Fragmanında Şok Eden Sahneler

12 Haziran 2016
Paramparça 70. Bölüm Fragmanında Şok Eden Sahneler

Paramparça dizisinin yeni yayınlanan tanıtım fragmanında Cansu'nun Deniz'den alacağı evlilik teklifi ve alacağı yüzük Hazal'ın kıskançlıktan çıldırmasına sebep olacak. Her yeni bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Paramparça dizisinde Hazal ise Ozan'ı hastaneye kapatan kişinin Rahmi Bey ile Dilara olduğunu öğrenecek. Ayrıca bu olay ile birlikte Cihan ve Ayşe arasındaki ilişki de ortaya çıkacak.

Hazal öğrendiklerinden sonra vakit kaybetmeden Ozan ile konuşarak olan biten her şeyi ona anlatmaya başlar. Ozan duyduklarından sonra soluğu doğrudan Ayşe'nin kliniğinde alır. Harun'un ismini duyan Ozan ise klinikte şok olur.

Tüm olaylardan sonra ailesinden intikam almak isteyen Ozan hisselerini satışa çıkartır. Cihan için hisselerin satılması olayı büyük bir yıkım etkisi yaratacaktır. Dilara ise Amerika'dan döndükten sonra Harun ile buluşma kararı alır. Fakat Harun Dilara'nın güvenini bir kez daha sarsacaktır. Özgür'ün kapısına kadar elinde yüzükle giden Hazal, Özgür'ün eski kız arkadaşı ile yaşadığı olaylardan tamamen habersizdir. Diğer yandan Özkan, Deniz'in mekanına girdiği an büyük bir silahlı çatışmanın çıkmasına yol açmak üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz