Güzel Oyuncu Ayça Ayşin Turan’dan Şok İtiraf: “Soğuk ve Mesafeli…”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Güzel Oyuncu Ayça Ayşin Turan’dan Şok İtiraf: “Soğuk ve Mesafeli…”

Güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan, rol aldığı dizilerden sonra hızla üne kavuşan isimlerden biri oldu. Geçtiğimiz yıllarda yaz sezonuna damga vuran Ada Masalı dizisinde Alp Navruz ile başrolü paylaşayan güzel oyuncu, bu diziden sonra oldukça popüler hale geldi. Dizideki güzelliğiyle ve tarzıyla büyüleyen Ayça Ayşin Turan kariyer hayatında emin adımlarla ilerliyor. İş hayatı kadar aşk hayatıyla da gündeme gelen güzelimiz hakkında pek çok iddia ortaya atılıyor. Geçtiğimiz günlerde MAG dergisine röportaj veren Ayça Ayşin Turan, kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Kendisi Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı!

En büyük hayallerinden birinin hukuk okumak olduğunu her fırsatta dile getiren güzel oyuncuya gelen ilk sorulardan biri; “Hukuk okumak isterken kendinizi sinema ve televizyon bölümünde buldunuz. Bu geçiş nasıl oldu?” oluyor. Ayça Ayşin Turan’dan; “Dizi ve film izlemeyi çok seviyordum. Bir süre sonra o dünyanın nasıl kurulduğunu, sahne arkasını, sahnelerin nasıl çekildiğini merak eder hale gelmeye başladım ve bu merakım hukuk okuma duygusundan ağır bastı.” yanıtı geliyor.

Ayça Ayşin Turan

Hayatının dönüm noktasını ise şu şekilde anlatıyor; “Sanırım kamera arkasından kamera önüne geçişim, yani oyuncu olmam diyebilirim. Normalde çok sakin ve utangaç bir yapım var; ama oyunculuk öyle değil. Kendi sınırlarının ötesine geçip başka karakterlere hayat vermen ve onlarla empati kurman gerekiyor. Oyunculuk benim en özgürleştiğim alanım ve dönüm noktam diyebilirim.” diyor. “Kendinizde değiştirmek istediğiniz bir özelliğiniz var mı? Değişime bakışınız nasıl?” sorusuna ise; “Dışardan, soğuk ve mesafeli bir insan imajı veriyorum. Sanırım bunu değiştirmek isterdim. Bir de bu kadar sabırlı ve alttan alan bir insan olmak istemezdim. Bazen karşımdakini kırmamak için birçok şeyi içime atıyorum ve bu daha sonra bende keskin kopuşlara sebep oluyor. Bunu da değiştirmek isterdim.” cevabını veriyor.

En Büyük Hayali Avukat Olmakmış!

Formunu nasıl koruduğunu ise şu sözlerle anlatıyor; “Yemek yemeyi, özellikle tatlıyı çok seviyorum; bu yüzden, çalışmadığım zamanlarda kendimi özgür bırakıyorum, diyebilirim. Onun haricinde, fiziğimi korumam gerektiği zamanlarda sporumu yapıyorum, beslenmeme dikkat ediyorum. Bu konuda sanırım bir öneri veremem, çünkü kime neyin en iyi geldiğini kişinin kendisi bilir.”

blank

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz