Hadise’nin Bu Paylaşımı Kime? Kalçasını Paylaşarak: “Etraf Yalan Yılan Konuşurlar Ardımdan…”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Hadise’nin Bu Paylaşımı Kime? Kalçasını Paylaşarak: “Etraf Yalan Yılan Konuşurlar Ardımdan…”

Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından olan Hadise, sosyal medya paylaşımlarıyla akılları karıştırmaya devam ediyor. Son olarak eski eşine Mehmet Dinçerler için seslendirdiği Feryat isimli şarkısıyla ödül alan ve ödül konuşmasında da kafaları karıştıran Hadise, şimdi de Instagram’da son paylaştığı fotoğraf ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Davalık Olmuştu!

Bildiğiniz gibi Hadise son olarak Söylemezsem Olmaz programında kendisi hakkında ağır eleştiriler yapan yorumculara dava açmıştı. Şarkıcı Hadise’nin müşteki sıfatında yer aldığı iddianamede, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto sanık sıfatında yer aldı. Programda bir iddia üzerine defalarca ağır yorumlarda bulunduğu ileri sürülen Seren Serengil hakkında ”Sesli ve görüntülü hakaret” suçundan artırım yapılarak 5 aydan 4 yıl 8 aya kadar, Bircan Bali ve Arto hakkında ise 3 aydan 3 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Dava süreci devam ederken Hadise’nin “Feryat” isimli şarkısı geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.

Güzel şarkıcı Hadise igeçtiğimiz haftalarda “Feryat” isimli şarkısını şu sözlerle duyurmuştu; “Bu şarkıya kadar sessiz bir feryattı benimki, duyanın anlamadığı, anlayacak olanın duymadığı. Her seferinde kıyıya vurmaktan yorulup, bağıra çağıra feryat etmek istedim. Dinlediğim ilk anda bu şarkının başta benim ve sessiz çığlıkları olan herkesin sesli feryadı olsun istedim. Feryat işte tüm bu hislerle okyanusa açılmayı hayal edip, hayal kırıklığıyla deniz kıyısına vuranların hikayesini anlatıyor. 14 Nisan Cuma günü sizinle.” Bu yaşananların ardından, “Feryat” şarkısıyla birlikte ödül alan Hadise, ödül konuşmasında eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmamıştı; “2022 benim için ilginç bir yıldı, değişikti… Feryat benim gibi bir aşk kadını için çok doğru bir şarkı oldu. Okyanuslara açılmak isteyen, hayal kırıklığı yaşayıp sonra kıyıya vuran aşıkların hikayesi diyebilirim. Bu konuda galiba ben çok şanslı değilim.”

Hadise’den Kalça Paylaşımı!

blank

Ancak son dönemde her ne olduysa Hadise’den kafaları karıştıran bir paylaşım daha geldi. Instagram storysinde kalçasını paylaşan güzelimiz, fotoğrafın altına “Etraf yalan yılan konuşurlar ardımdan” yazarak birilerine gönderme yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz