Güzel Şarkıcı Demet Akalın O Kişileri İfşa Etti: Butiklerden Kendisi Adına Kıyafet Alıyorlarmış!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Güzel Şarkıcı Demet Akalın O Kişileri İfşa Etti: Butiklerden Kendisi Adına Kıyafet Alıyorlarmış!

Güzel şarkıcı Demet Akalın bildiğiniz gibi Cuma gününden sonra televizyonlarda olmayacak. Kuliste son günlerini yaşarken kulağına gelen bir bilgiyi takipçileriyle paylaştı. İddiaya göre erkek bir styling uzmanı Nişantaşı’ndaki mağaza ve butikleri gezerek Demet Akalın adına kıyafet topluyormuş! Bu söylentiyi kendi styling uzmanı ile çektiği videoyla reddeden güzel şarkıcı; beğendi butiklere ve mağazalara zaten kendisi DM atıyormuş… Bir kere şaşırt be Demo!

Her defasında maddi açıdan zor günler yaşadığını ifade etmekten geri durmayan güzelimiz Demet Akalın, Koronavirüs’ün bitmesini dört gözle bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda haftanın bir ya da iki gecesi sahne alarak milyonlarca lira kazanan Demet Akalın; şimdilerde Star TV’de Alişan’la sunduğu sabah programında hem her sabah erken kalkarak stüdyoya gitmek zorunda kalıyor hem de geçtiğimiz yıllardan çok daha az kazanıyor.

blank

Nişantaşı’ndaki Mağazaları Uyardı!

Star TV’den aylık 400 bin TL ödeme alan Demet Akalın’a bu ödeme yetmiyor olacak ki; hem Söylemezsem Olmaz programında Arto’nun iddiasına hem de Demet’in yakın arkadaşı Esra Balamir’in Uçankuş TV’de anlattığına göre Demet Akalın ve Alişan’ın Star TV’de yayınlanan programı bu Cuma günü son kez ekranlarda olacak. Koronavirüs pandemisi nedeniyle televizyon projesi kabul eden Demet Akalın çok yorulmuş ve artık sahnelere dönmek istiyormuş!

Bir buçuk senedir sahnelerden uzak kalan güzelimiz Haziran’ın başında Amerika’da ilk konserini verecek. Daha sonrasında ise Bodrum ve Çeşme konserleriyle eski günlerine geri dönecek! Bu süre zarfında ise hakkında çıkan bir iddiaya yanıt vermek isteyen Demet Akalın; styling uzmanıyla bir video çekerek Nişantaşı’nda kendisinin adını kullanarak butiklerden kıyafet toplayan biri olduğunu söyledi! Bu kişinin Demet Akalın’la bağlantısı yokmuş. Zaten güzelimiz beğendiği butiklere Instagram’dan yazıyormuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz