Ünlü Fenomen Duygu Özaslan’ın Acı Günü: O Haberi Instagram’dan Duyurdu!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Ünlü Fenomen Duygu Özaslan’ın Acı Günü: O Haberi Instagram’dan Duyurdu!

Geçtiğimiz günlerde fiziğiyle sosyal medyanın ilgi odağı olan Duygu Özaslan bugün babası Ayhan Özaslan’ı ani bir kalp krizi sonucunda kaybettiğini Instagram hesabından duyurdu ve baş sağlığı mesajı atan herkese teşekkürlerini iletti.

Baba Kız Video Çekmişlerdi!

Instagram’ın ve Youtube’un güzel fenomenlerinden Duygu Özaslan hem fiziğiyle hem de ilişkisiyle gündeme gelmeye devam ediyor. Sık sık hayatından kesitleri Instagram hesabında paylaşan Duygu Özaslan’ın babası hakkında bir iddia ortaya atılmıştı. Söylenenlere göre Duygu Özaslan dün gece babasını bir kalp krizi nedeniyle kaybetmiş.

blank

Bu iddianın sosyal medyada yayılmasının ardından herkesin gözü kulağı güzel fenomenden gelecek açıklamadaydı. Birçok kişi bu iddianın doğru olmadığını düşünse de Duygu Özaslan babasını kaybettiğini Instagram üzerinden yaptığı bir açıklamayla tüm takipçilerine duyurdu ve baş sağlığı mesajları için teşekkürlerini iletti. Ailesini pek fazla sosyal medyada göstermek istemeyen Duygu Özaslan bundan 2 sene önce 2019 yılında babasıyla makyaj videosu çekmişti.

Duygu Özaslan Acı Haberi Duyurdu!

2019 yılında çekilen bu video Duygu Özaslan’ın takipçileri tarafından tam not alan ve çok sevilen bir içerik olarak akıllara kazındı. Video boyunca babasıyla sohbet edip gülüp eğlenen Duygu Özaslan’ın ailesiyle yakınlığı herkesi oldukça mutlu etmişti. Güzel fenomenimizin emekli bankacı babasını ani bir kalp krizi yüzünden kaybetmesi de hem kendisini hemde sosyal medya takipçilerini oldukça şaşırttı.

blank

Aslında sabahtan beri Instagram magazin sayfalarında Duygu Özaslan’ın babasını kaybettiği haberi kulaktan kulağa yayılıyordu. Ancak birçok kişi bu haberin asılsız olduğunu düşünüyordu. Fakat beklenen olmadı, güzel fenomen Instagram hesabında babası Ayhan Özaslan’ı kaybettini şu sözlerle açıkladı; “Dün gece canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı hala inanamıyoruz.” Duygu Özaslan ve ailesine sabır diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz