Dedikodu Kazanı: Ebru Şahin ve Cedi Osman Evleniyor, Sıla Yeni Aşkıyla Basıldı, Duygu Özaslan Babasını Kaybetti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

24 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Ebru Şahin ve Cedi Osman Evleniyor, Sıla Yeni Aşkıyla Basıldı, Duygu Özaslan Babasını Kaybetti!

Dedikodu kazanına bugün de odun atmaya başladık. Bakalım Pazartesi günün sendromunu ünlülerimiz nasıl atmış?

1. Duygu Özaslan Babasını Kaybetti!

Ünlü fenomen Duygu Özaslan babası Ayhan Özaslan’ı dün gece ani bir kalp krizi nedeniyle kaybettiğini Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu; “Dün gece canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı hala inanamıyoruz.” Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil’in Ürünleri Satışa Çıktı Fiyatları Cep Yakıyor!

blank

Seren Serengil büyük tartışmalar yaratan mayo ve ayakkabı koleksiyonunu satışa çıkarttı. Bütün modellerinin diğer ünlü markalardan “esinlendiği” iddia edilen Seren Serengil şimdiden ürünlerini Instagram hesabında tanıtmaya başladı. Ancak daha ilk koleksiyonunda ayakkabı ve mayoları için fahiş fiyatlar isteyen Seren Serengil, sosyal medyadan büyük tepki gördü! Bu arada detaylar için:

3. Burak Sergen Hastaneden Taburcu Oldu!

blank

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen Koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden sonunda taburcu oldu. 12 gün boyunca uyutulan ve entübe edilen ünlü oyuncu hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı ve iyileştiği için çok mutlu olduğunu ifade etti; “İlk defa gün yüzüne çıkıyorum çok mutluyum. 12 günlük bir uyuma sürem vardı, hiç hatırlamıyorum 12 gün sonra kalktım.” Kendisine tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz! Bu arada detaylar için:

4. İlker Kaleli ve Sıla Aşkı Görüntülendi!

blank

Son dönemde ilişkileriyle gündemden düşmeyen Sıla, geçtiğimiz aylarda Hazer Amani ile evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından sessizliğe ve yalnızlığa gömülen ünlü şarkıcı aşk orucusunu, sevilen oyuncu İlker Kaleli ile bozdu! Aşk iddiaları hakkında açıklama yapmayan ikili ilk defa beraber görüntülendi. Sıla Bodrum’da sezonluk bir ev kiralamış ve İlker Kaleli ile beraber tatilin keyfini çıkarıyor! Önceki gün ilk kez objektiflere yansıyan ikiliden İlker Kaleli, görüntülendiğini fark edince sevgilisini “Sıla dışarı çıkma birileri bizi çekiyor” diyerek uyardı.

5. Ebru Şahin ve Cedi Osman Evleniyor!

blank

Hercai’nin güzel yıldızı Ebru Şahin ve ünlü basketbolcu Cedi Osman bir yıldır birliktelik yaşıyor. Bugün Posta gazetesinin ortaya attığı iddiaya göre çiftimiz 2022 için düğün hazırlıklarına başlamış! Haziran ayında aile arasında nişan yapacakları iddia edilen Cedi Osman ve Ebru Şahin; 2022’nin Eylül ayında da nikah masasına oturmaya hazırlanıyormuş. Şimdiden hayırlı olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz