Güzel Şarkıcı Demet Akalın Takipçilerini Instagram’dan Uyardı: Adını Kullanıp Ev Satışı Yapıyorlarmış!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2023

Güzel Şarkıcı Demet Akalın Takipçilerini Instagram’dan Uyardı: Adını Kullanıp Ev Satışı Yapıyorlarmış!

Instagram’ın en çok konuşulan isimlerinden olan Demet Akalın’ın başı dertten kurtulmuyor! Geçtiğimiz haftalarda şarkıcı Tan’ın başına gelen dolandırıcılık vakasının bir benzeri de Demet Akalın’ın başına geldi. Güzel şarkıcı Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Gölcük’te satışa sunulan bir villanın kendisine ait olduğunu söyleyerek satış yapan bir dolandırıcı olduğunu ifade etti. Gölcük’te villasının olmadığını açıklayan Demet Akalın takipçilerini uyarmaktan geri durmadı; “Gölcük’te dolandırıcı bir müteahhit ‘Bu villa Demet Akalın’ın’ deyip ev satıyormuş. İnanmayın bacım!”

Demet Akalın’ın Her Olaya Bir Yanıtı Var!

Demet Akalın’ın her olaya söyleyecek bir sözü olduğunu biliyoruz! Özellikle geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı ve Meedo’nun düğününün olduğu dönemlerde, Şeyma’yı yakın markaja alan ve pek çok konuda kendisini eleştiren Demet Akalın, yakın tarihte evlenen Ezgi Mola’yı yere göğe sığdıramamıştı. Özellikle de Şeyma Subaşı’nın gelinliğini “asil” bulmayan ve düğüne Meedo’suz, tek başına giriş yapmasını eleştiren Demet Akalın’ın, güzel fenomenimizi neden sevmediğini bilemiyoruz!

Gerçi Demet Akalın da evlilik konularına son dönemlerde oldukça uzak. Geçtiğimiz yıllarda eşi Okan Kurt’tan ayrılan Demet Akalın, birlikte yaşadığı eşiyle resmi nikah yapmayı planlamıyormuş. Bildiğiniz gibi Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda TV8’de yayınlanan 2 Sayfa programına konuk oldu. Programda pek çok farklı konudan konuşan güzel şarkıcı, Okan Kurt’la tekrar evlenmeyeceklerini ifade etmişti; ”Bana bir daha evlilik falan demeyin. Evliyiz işte adamla. Canımı mı istiyorsunuz? Benim hayat arkadaşım, kıymetlim. Kim var on iki sene bu kadar düzgün ve adı hiçbir şeye karışmadan giden? Bir sene, altı ay olmadan patlıyorlar” şeklinde devam eden ünlü şarkıcı, isim vermeden ünlüler dünyasından bazı kişilere göndermede bulundu.

Takipçilerini Uyardı!

blank

Tüm bu olaylar geride kalırken; güzel şarkıcı bugün Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Gölcük’te satışa sunulan bir villanın kendisine ait olduğunu söyleyerek satış yapan bir dolandırıcı olduğunu ifade etti. Gölcük’te villasının olmadığını açıklayan Demet Akalın takipçilerini uyarmaktan geri durmadı; “Gölcük’te dolandırıcı bir müteahhit ‘Bu villa Demet Akalın’ın’ deyip ev satıyormuş. İnanmayın bacım!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz