Güzel Şarkıcı İrem Derici’den Aşk Açıklaması Geldi: Emre Aslan’la İlişkisi Yokmuş!

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Güzel Şarkıcı İrem Derici’den Aşk Açıklaması Geldi: Emre Aslan’la İlişkisi Yokmuş!

Sivri dili ve olay yaratan açıklamalarıyla sık sık gündem olan İrem Derici ile BKM Mutfak’ın Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularından Emre Aslan arasında alevlenen bir aşk olduğu iddiası magazin gündemini meşgul etti. Fakat bugün sabah saatlerinde Uçankuş TV’nin muhabirlerine yakalanan İrem Derici “Erkek arkadaşım yok ki!” cevabıyla herkesi şaşırttı!

İrem Derici

İrem Derici’nin Olay Açıklamaları!

Güzel şarkıcı İrem Derici; en az şarkıları ve güçlü sesi kadar açıklamalarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Son zamanlarda katıldığı talk show programlarında söyledikleriyle gündem olan İrem Derici hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı.

İrem Derici

Özellikle de son dönemin yükselen yıldızlarından olan Hasan Can Kaya’nın Exxen’e transfer olan Konuşanlar programına konuk olan İrem Derici; annesinin kendisini uygunsuz bir biçimde yakaladığını şu şekilde anlattı. “Üniversiteydim; kapıyı tamamen kapatmazsam ya da kilitlemezsem kimse şüphelenmez diye düşündüm. Kapı aralık, geçer önünden gider diye düşündüm.” diyerek söze giren İrem Derici. Annesinin kendisini mastürbasyon yaparken yakalandığı anlattı.

irem derici

Fakat güzel şarkıcının bu anısı sosyal medyada oldukça olay oldu!

Sevgilisi Yokmuş!

Magazin camiasını biliyorsunuz, ortaya atılan herhangi bir iddia kartopu misali büyüyerek aniden magazin gündemine oturabiliyor. Iddiaya konu olan kişilerden aksi bir açıklama gelmediği takdirde; doğru olduğunu kabul ederek hayatımıza devam ediyoruz.

İrem Derici

Önceki haftalarda ise İrem Derici’nin 23 yaşındaki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Emre Aslan ile birliktelik yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İrem Derici ya da Emre Aslan’dan bir açıklama gelmediği için bu iddianın doğru olduğunu kabul etmiştik.

Fakat bugün sabah saatlerinde Uçankuş TV muhabirlerine yakalanan İrem Derici; Emre Aslan’la haklarında çıkan aşk iddiasını yalanlayarak erkek arkadaşı olmadığını söyledi.

Benzer Haberler

Simonderki 8 Mart 2021

güzel şarkıcı mı güzel derken İrem derici’den bahsediyorsun bu kadın sadece ve sadece güzel güçlü sesli olarak anılması gerek bence kadınsı dişiliği bile yok güzelliği yok öyle olmak için kendini bakalım daha ne kadar komik duruma getirecek

Yorum Yaz