Çiçeği Burnunda Anne Merve Özbey Twitter’dan Kadına Şiddete Kin Kustu: “Allah Belanızı Versin!”

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Çiçeği Burnunda Anne Merve Özbey Twitter’dan Kadına Şiddete Kin Kustu: “Allah Belanızı Versin!”

Güzel şarkıcı Merve Özbey geçtiğimiz günlerde anne oldu! Hamilelik fotoğraflarıyla sosyal medyayı sallayan güzel şarkıcı, dün akşam Samsun’da yaşanan kadına şiddet olayı hakkında attığı tweetlerle ortalığı ayağa kaldırdı!

Merve Özbey ve Kenan Koçak

Bildiğiniz gibi 2020 yılında Kenan Koçak’la masal tadında bir düğünle dünyevine giren Merve Özbey’in düğünü de bir hayli konuşulmuştu. Kına gecesi ve düğünü için oldukça özenen güzel şarkıcının düğününde adeta ünlüler geçidi yaşanmıştı.

Merve Özbey, Kenan Koçak, İrem Derici, Bengü, Danla Biliç ve Ece Seçkin

Elif Özüm Geldi!

Kenan Koçak ile evlendikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Merve Özbey; bu süre içinde şarkı çalışmalarına ara vermiş ve hamilelik sürecini evinde inzivaya çekilerek geçirmeyi tercih etmişti. Instagram hesabını da aktif olarak kullanan güzel şarkıcı; hamileliği boyunca takipçileriyle yeni fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmedi.

Önceki aylarda bir kız çocuğu olacağını duyuran Merve Özbey; doğacak kızının adını “Elif Özüm” olacağını da bizimle paylaştı. Doğuma az bir zaman kala Instagram hesabından duygusal paylaşımlar yapmaya başlayan Merve Özbey sonunda Elif Özüm’e kavuştu. Geçtiğimiz haftalarda kızını kucağına alan güzel şarkıcı anne oldu. Hatta eşi Kenan Kolçak; hastane çıkışında “Evlat bambaşka bir şey, 33 sene boşuna yaşamışım” açıklamasını yaptı.

Merve Özbey ve Kenan Koçak

Samsun’da Yaşanan Vahşete Kin Kustu!

Doğumdan sonra lohusalık dönemine giren Merve Özbey; iki gün önce Samsun’da yaşanan kadına şiddet olayına çok sinirlenmiş olacak ki, Twitter’dan sitemini dile getirdi. Kendisini eleştirenlere de yer yer argo kelimeler kullanmayı da ihmal etmedi güzel şarkıcı.

Bildiğiniz gibi iki gün önce Samsun’da bir kadın 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldüresiye dövüldü. Bunu yapan kişi ise eski eşi İbrahim Zarap’tı. Şiddet gören kadının kardeşi tarafından çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılınca yer yerinden oynadı! Birçok ünlü sima olaya tepkisini gösterirken, güzel şarkıcı Merve Özbey’den de tepki gecikmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz