Kerem Bürsin’le “Ya Çok Seversen” Dizisinin Başrolünü Paylaşan Hafsanur Sancaktutan, Vogue Dergisine Konuştu!

Aleyna

Haberler

17 Ağustos 2023

Kerem Bürsin’le “Ya Çok Seversen” Dizisinin Başrolünü Paylaşan Hafsanur Sancaktutan, Vogue Dergisine Konuştu!

Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan henüz genç yaşında pek çok başarılı projede yer almayı başardı. Son olarak Ay Yapım imzalı “Ya Çok Seversen” dizisinde Kerem Bürsin ile başrol oynamaya başlayan güzel oyuncu, sevenlerinin karşısına çıkıyor. İtalya, İspanya, Rusya, Brezilya gibi toplam 16 ülkede yayınlanan Ya Çok Seversen, merakla izlendi. Gelecek bölümlerin izlenme oranları şimdiden merak konusu oldu ve izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Ya Çok Seversen dizisiyle herkesin beğenisi toplayan Hafsanur Sancaktutan, Temmuz ayında Vogue dergisinin kapak kızı oldu!

Hafsanur Sancaktutan, Vogue İçin Objektif Karşısına Geçti

Henüz 23 yaşında olmasına rağmen büyük başarılara imza atan Hafsanur Sancaktutan, Vogue için objektif karşısına geçti. Güzelliğiyle herkesi kendine aşık etmeyi başaran güzel oyuncu, Vogue için röportaj vermeyi ihmal etmedi. Röportajda ise; “Cesur olduğumu düşünüyorum, dövüş sporlarıyla ilgilenen tüm çocukların özgüven ve özdisiplin sahibi olduğunu biliyorum. O yüzden bir şeyi yapabilmek için onaylanma duygusuna ihtiyaç duymuyorum, hatta bana yapamazsın dedikleri şeyi yapmak için ekstra geliştirmiş olduğum bir inadım var. Tabii bu Koç burcu olduğum için de olabilir.” açıklamasını yapıyor.

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz