Hadise, Ödül Konuşmasında Eski Eşi Mehmet Dinçerler’e Gönderme Yaptı: “Şanslı Değilim…”

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Hadise, Ödül Konuşmasında Eski Eşi Mehmet Dinçerler’e Gönderme Yaptı: “Şanslı Değilim…”

Aşk konusunda bir Hadise’nin bir de bizim yüzümüz gülmüyor! Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından olan Hadise, hem şarkılarıyla hem özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor fakat güzel şarkıcının özel hayatı, kariyeri kadar başarılı ilerlemiyor. Hatta kendisi de bunu kabul ediyor! Dün gece katıldığı bir ödül töreninde, yeni şarkısı “Feryat” ile ödül alan Hadise, konuşma yaparken eski eşi Mehmet Dinçerler’e göndermeyi ihmal etmedi. Anlaşılan güzel şarkıcının eski evliliği, onda derin yaralar bırakmış!

Hadise’nin “Feryat”ı

Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan 2022’de nikah masasına oturan Hadise, düğününü de oldukça gizli yapmış ve hiçbir basın mensubunu kabul etmemişti. Ancak sakınan göze çöp batar misali, Mehmet Dinçerler ile Hadise henüz 6 aylarını bile doldurmadan 14 Eylül 2022’de Beykoz Adliyesinde tek celsede boşandılar. Bu boşanma üstüne çok şey yazıldı çizildi, konuya Ebru Gündeş ve eski eşi Reza Zarrab bile dahil edildi ancak konu bir türlü kapanmak bilmedi.

Güzel şarkıcı Hadise için oldukça yaralayıcı bir süreç olacak ki, geçtiğimiz haftalarda “Feryat” isimli şarkısını şu sözlerle duyurdu; “Bu şarkıya kadar sessiz bir feryattı benimki, duyanın anlamadığı, anlayacak olanın duymadığı. Her seferinde kıyıya vurmaktan yorulup, bağıra çağıra feryat etmek istedim. Dinlediğim ilk anda bu şarkının başta benim ve sessiz çığlıkları olan herkesin sesli feryadı olsun istedim. Feryat işte tüm bu hislerle okyanusa açılmayı hayal edip, hayal kırıklığıyla deniz kıyısına vuranların hikayesini anlatıyor. 14 Nisan Cuma günü sizinle”

blank

Şarkının sözleri de oldukça manalı;

“Yalnız kendime güvenim
Tek dostum gölgelerim
Çek vur hadi bende seni
Tek kurşun bile yetecek
Sen öl bu sefer

Çok mu zor çok mu imkansız
Sen de yan benle vicdansız
İnsan aşksız olmaz aşk insansız
Mutluluk yok feryat isyansız”

Eski Eşine Gönderme Yaptı!

Bu yaşananların ardından Hadise, “Feryat” şarkısıyla birlikte ödül aldı, ödül konuşmasında eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmadı; “2022 benim için ilginç bir yıldı, değişikti… Feryat benim gibi bir aşk kadını için çok doğru bir şarkı oldu. Okyanuslara açılmak isteyen, hayal kırıklığı yaşayıp sonra kıyıya vuran aşıkların hikayesi diyebilirim. Bu konuda galiba ben çok şanslı değilim.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz