Yakışıklı Oyuncu Kerem Bursin, Sonunda Ekranlara Dönüyor! Partneri Bakın Kim Olacakmış?

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Yakışıklı Oyuncu Kerem Bursin, Sonunda Ekranlara Dönüyor! Partneri Bakın Kim Olacakmış?

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Kerem Bursin, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Türk Hava Yolları’nın marka yüzü olan yakışıklı oyuncu, reklamlarda boy göstermişti. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz Kerem Bursin’den, hayranlarını sevindirecek haber geldi! Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kerem Bursin, Ay Yapım’la anlaşmış ve yeni bir projede rol almaya karar vermişti.

Romantik komedi dizisi olarak planlanan yeni projede ise Kerem Bursin’e eşlik edecek kişinin genç kuşağın yetenekli oyuncularından Hafsanur Sancaktutan olmuş! Hatta deneme çekimlerinin yapıldığı ve oyuncuların birbiriyle çok iyi anlaştıkları konuşuluyormuş.

50 Milyon TL’ye Villa Almış!

Kerem Bursin, son olarak Hande Erçel’den ayrıldıktan sonra ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic’le adı anılmış ancak iddialar asılsız çıkmıştı. Yakışıklı oyuncunun başka bir sosyal medya fenomenine gönlünü kaptırdığını öğrenmiştik. O isim ise Mehtap Algül!

blank

Hatta yetenekli oyuncunun, İstanbul’un en prestijli sitelerinden Beykoz Konakları’nda 50 milyon TL’ye villa satın aldığı ve bu villada da sevgilisi Mehtap Algül ile birlikte yaşayacağı ortaya çıktı. Aşkta mutluluğu yakalayan Kerem Bursin, şimdilerde kariyerine odaklanıp yeni bir romantik komedi dizisinde rol almaya hazırlanıyor.

Kerem Bursin’in Partneri Hafsanur Sancaktutan Olacakmış!

Birsen Altuntaş’ın Instagram hesabında yaptığı açıklamaya göre Kerem Bursin, Hafsanur Sancaktutan’la birlikte bir romantik komedi dizisinde rol alacakmış. Kerem Bursin ve Hafsanur Sancaktutan hayranlarını sevindiren bu haberin detaylarına henüz hakim değiliz.

blank

Birsen Altuntaş’ın açıklaması ise şu şekilde; “#KeremBürsin’in partneri hangi bomba isim oldu? Kerem Bürsin geçen yıl sonu Ay Yapım’la anlaşma yapmış ve şirketin yeni yapacağı projelerde oynama kararı almıştı. Şu günlerde Türk Hava Yolları’nın reklam filmini çeken yakışıklı oyuncunun yeni dizi projesindeki partnerinin kim olacağı da merak konusuydu. Sonunda o isim belli oldu. Genç kuşağın yetenekli gözde oyuncularından #HafsanurSancaktutan’ın Kerem Bürsin’in yeni dizisinin başrol kadın yıldızı olduğu ve tarafların prensipte anlaştığı öğrenildi. Kulislerde bir araya gelip deneme çekimi yapan iki oyuncunun çok iyi anlaştıkları, yan yana da çok yakıştıkları da konuşuluyor. Bir romantik komedi dizisi olan projenin detayları netleştikçe sizinle paylaşacağım.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz