O İsim, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Boşanacağını Açıkladı! Üniversiteli Genç Kızla Dini Nikah…

Aleyna

28 Nisan 2023

O İsim, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Boşanacağını Açıkladı! Üniversiteli Genç Kızla Dini Nikah…

Magazin camiasında kazan kaynamaya devam ediyor! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun son olaylardan sonra boşanıp boşanmayacağı merak konusu olmuştu. Tarafların yaptıkları açıklamaya bakıldığında ayrılık yaşanmayacak gibi gözüküyordu, hatta dün akşam saatlerinde çiftimiz Kadıköy’de “ayrılmıyoruz” dercesine elele görüntülendi. Ancak bugün Söylemezsem Olmaz programında ortaya atılan iddialar magazin dünyasını daha da karıştırdı. Programa telefonla bağlanan Onur Akay, Neslihan Atagül’ün annesiyle konuştuğunu ve güzel oyuncunun ayrılmak istediğini söyledi.

Elele Görüntülendiler!

Bilmeyenler için biraz daha geriye gidelim. Geçtiğimiz gün Kadir Doğulu, Alaçatı’da iki farklı kadınla yakınlaştığı anlar Instagram’da paylaşılmasının üzerine kazan kaynamaya başladı. Kadir Doğulu’nun Alaçatı’da kadınlarla görüntülenmesinin ardından 2. Sayfa programı, ünlü oyuncunun baş harfi S ile başlayan, sarışın ve ünlülere yakın olan biriyle dini nikah kıydığını iddia etmişti.

Bu iddianın ardından ortalık karışmış ve pek çok kişin, söz konusu kadının Sezer Çakır olduğunu söylemişti. Bu durum Sezer Çakır tarafından yalanlandı hatta Kadir Doğulu, “Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok” diye konuştu.

blank

“Üniversiteli Bir Genç Kıza İmam Nikahı Kıydı!”

Neslihan Atagül de, bu görüntüleri “normal” gördüğünü yakın çevresine söyledi, hatta çiftimiz dün akşam saatlerinde açıklamalarını doğrularcasına elele görüntülendi. Bu görüntüler magazin camiasında şok etkisi yaratırken, Söylemezsem Olmaz programında yeni iddialar ortaya atıldı. Bundan aylar önce Kadir Doğulu’nun başkasıyla dini nikah yaptığını söyleyen Onur Akay, Neslihan Atagül’ün annesiyle konuştuğunu ve güzel oyuncunun ayrılmak istediğini açıkladı; “Kadir Doğulu, üniversiteli bir genç kıza da imam nikahı kıydı. ‘Benim kariyerim için en azından bir süre bu evliliği biraz uzatabilir miyiz?’ diye yalvarıyor Kadir, Neslihan’a. O yüzden elele bilerek görüntülendiler.”

Bu konuşmalar elbette iddiadan öteye gidemiyor. Bakalım ilerleyen günlerde çiftimizden açıklamalar gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz