Hazal Kaya yeni dizi projesiyle ekranlara dönüyor! Çekimleri başlıyor…

Tvyayinakisi.com

Haberler

30 Mayıs 2020

Hazal Kaya yeni dizi projesiyle ekranlara dönüyor! Çekimleri başlıyor…

Koronavirüs tedbirlerinin gevşetilmesinden sonra dizi ve film setlerinin çekimlere başlama kararını müjdeli bir haberi beraberinde getirdi. Yapımcılığı MEDYAPIM’ın üsteleneceği yeni bir film bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor. Oyuncu İlker Kızmaz’ın eşi Aslı T. Kızmaz’ın yazdığı “Benden Ne Olur” kitabı film oluyor. Kast çalışmalarının başlatıldığı filmde başrol oyuncusunun Hazal Kaya olmasına karar verildi. Hazal Kaya ve MEDYAPIM’ın duyurduğu haber ile izleyiciler heyecanlandı.

6 Şubat 2019 tarihinde oyuncu Ali Atay’la ile nikah masasına oturan güzel sanatçı Hazal Kaya, 24 Aralık 2019 tarihinde oğulları Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Anneliği çok sevdiğini her fırsatta belirten Hazal Kaya oğlu Fikret Ali’nin babası Ali Atay’a benzemesiyle sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yerini almayı başardı. Sosyal medyada oğlunun babasının kopyası olduğu konusundaki esprilere büyük bir olgunlukla cevap veren Hazal Kaya, yapılan yorumları kendi hesabından paylaşarak tiye almayı ihmal etmedi.

Oğluyla zaman geçirmek için dizi ve film setlerine ara vermeyi düşünen güzel yıldıza koronavirüs desteği geldi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında hem oğluyla zaman geçiren hem de doğum kilolarından hızla kurtulan başarılı oyuncu setlere bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

“BENDEN NE OLUR” YAKINDA SETTE

blank

“Benden Ne Olur” filminde Sertab karakterine hayat vereceği için mutlu olduğu belirten Hazal Kaya müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Aylardır haberi vermek için sabırsızlandığını söyleyen Hazal Kaya kitabın yazarı Aslı T. Kızmaz ile MEDYAPIM’ın kapısında çekildiği bir pozu paylaştı.  Heyecanları her halinden belli olan Hazal Kaya ve Aslı T. Kızmaz’ın fotoğrafının altına “Bu fotoğrafı paylaşarak açıklama yapmak için aylardır bekliyoruz. Adeta delirdik, günah bize” ifadelerine yer verdi.

Fotoğrafın altında kitabın film sürecine dair yolculuğunu kısa bir şekilde paylaşan Kaya,”Aslı ‘kitabı bir okusana’ dediğinde ‘Sertab’ı ben oynayacağım’ diyordum. Üzerine hamile kaldım ve Setab’ı başkası oynayacak diye hasetlendim. Sonrasında film ertelendi ve sonuç olarak Sertab benim! Arkadaşlar Sertab’ı ben oynayacağım. Şu an bunu nasıl kutlayacağımızı bilemiyoruz” yazdı.

Hazal Kaya’nın filme dair yaptığı açıklamanın sonrasında “Biri kalemiyle biri güzelliğiyle efsane bir kadın yaratıyorlar. Hadi Sertab! Hayalimizden gerçeğe dönüşmeni bekliyoruz” yorumları yapıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz