Hadise’nin Yeni Tarzı Sosyal Medya Kullanıcıları Tarafından Kerimcan Durmaz’a Benzetildi!

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2023

Hadise’nin Yeni Tarzı Sosyal Medya Kullanıcıları Tarafından Kerimcan Durmaz’a Benzetildi!

Türkiye’nin en sevilen şarkıcıları arasında yer alan Hadise, şarkıları, özel hayatı ve giydiği kıyafetlerle sık sık magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Özellikle de lüks markaları tercih eden Hadise, genellikle kombinleriyle birlikte üstünde servet değerinde kıyafetler taşıyor. Sosyal medya hesabından da paylaşımlar yapan güzel şarkıcının takipçileri çoğunlukla Hadise’nin giydiği kıyafetleri oldukça beğenir ancak bugün Hadise’nin Valentino marka maskülen kıyafetleri sosyal medyaya düşünce Instagram kullanıcıları Hadise’yi ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’a benzetti. Hatta pek çok kişi Hadise’nin ilk bakışta Kerimcan Durmaz olduğunu düşündü!

Hadise Kerimcan Durmaz’a Benzetildi!

Bildiğiniz gibi Kerimcan Durmaz, Youtube ve Instagram’daki paylaşımları, lüks hayatı ve şatafatlı kıyafetleriyle herkesin gözünün önünde olan bir isim. Geçtiğimiz yıllarda uçak yolcuğu sırasında paylaştığı müstehcen video yüzünden bir süre Türkiye’den uzaklaşmak zorunda kalan ünlü fenomen, bir süre sonra ülkemize döndü ve paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kerimcan Durmaz’ın alışık olduğumuz maskülen şıklığı, güzel şarkıcı Hadise’nin başına dert oldu. Yaza girmemizle birlikte pek çok farklı kombinle karşımıza çıkan Hadise, son olarak bikini fotoğraflarını paylaşmıştı. Bugün ise Valentino markalı maskülen tarzıyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Her daim lüks markaları tercih eden Hadise’nin bugün paylaştığı marka Valentino oldu! Dünyanın en ünlü markaları arasında yer alan Valentino, ünlüler camiasında çokça kullanılıyor. Cesur tasarımlara imza atan markanın müşterilerinden biri de Hadise. Güzel şarkıcı Instagram’da Valentino markalı kravatlı elbisesini paylaşınca ortalık karıştı ve sosyal medya takipçileri ikiye bölündü. Takipçilerin bir kısmı Hadise’nin tarzını beğenirken, büyük bir kısım ise Hadise’yi ilk bakışta Kerimcan Durmaz sandıklarını söyledi. Hatta bu tarzın Hadise’ye yakışmadığını ve fazla maskülen olduğunu söyleyen de pek çok kişi vardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz