Magazin Gündemi Bu İddia ile Çalkalanıyor: Hakan Sabancı, Hande Erçel’i Aldatıyor mu?

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2023

Magazin Gündemi Bu İddia ile Çalkalanıyor: Hakan Sabancı, Hande Erçel’i Aldatıyor mu?

Son günlerin en çok konuşulan çiftleri arasında şüphesiz Hande Erçel ve Hakan Sabancı yer alıyor. Çapkınlığı ile tüm Türkiye’ye ün salmış olan Hakan Sabancı, son dönemin en güzel kadınlarından Hande Erçel ile birliktelik yaşamaya başladığından beri sosyal medya ikiye bölünmüş durumda. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birbirine çok yakıştığını ve bu ilişkinin evliliğe gidebileceğini söylerken, sosyal medya kullanıcılarının diğer kısmı ise Hakan Sabancı’nın çapkınlığına devam edeceğini ve rahat durmayacağını iddia ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İtalya tatilinde görüntülenen çiftimiz sarmaş dolaş halleri gözden kaçmamıştı ancak bugün Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin’de ortaya atılan iddialar ortalığı karıştırdı. İddiaya göre Hakan Sabancı, sevgilisi Hande Erçel’i çoktan aldatmaya başlamış bile! Şimdilik bu iddianın doğru olup olmadığı ya da bu iddiadan Hande Erçel’in haberi var mı bilemiyoruz!

Hakan Sabancı, Hande Erçel’i Aldatıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde bayram tatili için soluğu İtalya’da alan çiftimiz, arkadaşlarıyla birlikte güzel bir tatil geçirdi. Tatil sırasında Hande Erçel’in sevgilisi Hakan Sabancı’nın belli bölümlerini paylaşması sosyal medyada dalga konusu olsa da, basına sızdırılan sarmaş dolaş çekilen fotoğraflarda Hande Erçel’in Hakan Sabancı’ya aşk dolu bakışlarını görebildik! Ancak Hakan Sabancı’nın geçmişi bir hayli kabarık, hemen hemen her birlikte olduğu sevgilisini aldatan Hakan Sabancı Türkiye’nin en büyük playboylarından biri olarak anılıyor.

blank

Bugün Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programında ise bomba bir iddia ortaya atıldı. Programda bir Instagram kullanıcısının ihbarı üzerine Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’i aldattığı söylenmeye başladı. Belgin isimli sosyal medya kullanıcısının açıklamaları şok etti. Kullanıcı şunları söyledi: “Hakan Sabancı, Hande Erçel yüz vermediği zaman, arkadaşlarına ‘Ben bu kızı kendime kedi yaparım’ demiş. Hande ile sevgiliyken ise yakın arkadaşımı aradı, mesaj attı. Arkadaşım engellemesine rağmen kuzeninin telefonundan aradı. Hakan, Hande hayatındayken arkadaşıma ulaşmaya devam ediyor.” dedi

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz